• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Forge of Empires Forum

Çevik Atmaca
Sonuçların açıklandığını biliyorum,ifade etmişim de yukarda,sadece rastgele çekilişin bilgisi de olsaydı sanırım daha güzel olurdu,cağnım ülkede hiçbir yerde bulamadığımız şeffaflık bizi kuşkucu kılıverdi, ondan ve tabi çok kere şahit olduğum siz admin xmenin hoşgörüsünden şeffaf ve görünür etkinlik sonuçlarını burda görme talebindeyiz :)
  • Beğen
Tepkiler: xmen
Çevik Atmaca
Yine siz admin xmenin hoşgörüsüne güvenerek kuşkuculuğumun sınırlarını ifade etmek isterim,sefer ödülleri, günlük ödüller,lsa ödülleri ve etkinlik ödülleri konusunda o kadar şanssız ödüller kazanıyorum ki bazen oyunun bana komplo kurduğunu düşünüp silmeyi düşünüyorum,daha önce himejinin komplosu sonucu bir yıldan fazla emek verdiğim şehrimi sildiğime tanık olmuştunuz zaten,
Çevik Atmaca
Ne demiş bizimkiler,yoğurttan ağzı donan sütü kaynatarak içmiş,veya tamtersi :) o yüzden böyle zamanlarda telefonu kaldırıyorum ki silmeyeyim oyunu