• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

VaressaDpont91 kullanıcısının son içeriği

1. VaressaDpont91

Kültürel yerleşim genişlemesi hakkında.

Eyvallah bu cevaplar çok işimi görecek :)
  2. VaressaDpont91

Kıta haritasında problem var.

Kıta Haritasında Greifental bölgesinin (erken dönem orta çağ'da) yarısı gözükmüyor. Bu hatanın düzeltilmesini talep ediyorum.
  3. VaressaDpont91

Görevler ve ödülleri var ya hani. Şu binayı dik şu kadar ödül al diye. Küçük gorevler yani. Onlar sadece ilk oynayışımızda mı var ?
  4. VaressaDpont91

Şuanda vikings yerleşkesine başladım. Aklıma 2-3 soru takıldı. 1. Vikings yerleşkesinde 4×4 genişleme yapmam gerekiyor büyümem için. Bu genişlemeleri almak için istenen kaynak (meselâ balta) sayısı git gide artıyor. Sıradaki genişleme bedellerinin listesini nasıl görebilirim ? (wiki'de mevcut...
  5. VaressaDpont91

Etkinlik binası hakkında.

eyvallah
  6. VaressaDpont91

Etkinlik binası hakkında.

Çılgın Bilim Adamının Labaratuvarı binası ne özellikler veriyor ? ne Wiki'de nede bi oyuncuda göremedim de.
  7. VaressaDpont91

Kabul Edilmedi Şehir Düzenleme Sayfası

Katılıyorum. Bunlar büyük kolaylıklar.
  8. VaressaDpont91

Gerçekleşti Bildirim Ayarları

Harbiden böyle birşey varmış. Bu sefer bildirim geldi. Ama öncekinde gelmemişti. Sanırım oyun hatası. Ayrıca bildirim ayarlarında olmamasına rağmen nasıl bildirim geliyor anlamış değilim. Kafadan sallamıyormuşsunuz. Özür dilerim.
  9. VaressaDpont91

Kardeşim şuan baya kafadan sallıyorsunuz. Tavernam 5'de 5 doldu bildirim falan gelmedi. Ayarlarda bile yok böyle bir özellik, sizde nasıl olsun ? Ekran fotosu atın görelim varmıymış.
  10. VaressaDpont91

Doğru kombinasyonu bul görevi hakkında

Sevgili yöneticim gereğinden fazla bilmece/bulmaca çözdüm. Ama önce kuralları iyi anlamam gerek ki oyunu en iyi şekilde oynayabileyim :)
  11. VaressaDpont91

Oyun sistemine aykırı/kapandı Ekrandaki simgelerin gizlenmesi ve görünür olmasını ayarlayan buton yapılmalı

Hem şehrimin düzenini ayarlamak için göz gezdirirken simgeler dikkat dağıtıyor. Hemde "Olaylar" var mı diye ekranı kontrol etmemi kısıtlıyorlar. Ekrana getirilecek yeni bir butonla ekranda ki tüm simgelerin görünür/gizli olması sağlanabilir. Neredeyse tüm oyunlarda böyle bir buton mevcut. Bu...
  12. VaressaDpont91

Kabul Edilmedi Görüntüyü Yakınlaştırma Hakkında.

Şehrimde topraklarımı genişletme satın alarak büyütmeye başladım. Git gide ekranı kapladı. Artık şehrime en uzaktan bile baksam ekrana sığmıyor. Konut binalarının süresi bitince tek seferde toplamakta güçlük çekiyorum. Ayrıca şehrimi daha uzaktan görürsem hangi alanda genişletme alacağımı seçmem...
  13. VaressaDpont91

Meselâ xmen yöneticim eğer yazısında "Bu kaynakların kendi envanterinizden ödendiğini unutmayın." demeseydi ben bu görevin sadece zekâ sorusu olduğuna kanaat getirecektim. Ayrıca xmen'in "Doğru - Teklifiniz kabul edildi! Ancak diğer Yerliler de bu kaynaktan istiyor olabilir (kesin değil) Yanlış...
  14. VaressaDpont91

Arkadaş tavernasının dolması da bildirim ayarlarına eklenmeli. Böylece dolduğunda biriken parayı toplarım ve yeni kişilerin masaya oturabilmesi için yer açılır. Şahsen ben Tavernam dolduğunda bildirim almak isterim. Aşşağıda ki görseldeki 4 seçeneğin altına 5. seçenek olarak konulmasını öneriyorum.
  15. VaressaDpont91

Çok güzel anlattın reis. Bunu bu şekilde oraya yazsanız aslında iyi olur :) saolasın