• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

istanbul-TR kullanıcısının son içeriği

1. Geri Bildirim Cadılar Bayramı 2021 Geri Bildirimleriniz

3 yıldır oynadığım en verimsiz etkinlik, ana bina zaten işe yaramaz, günlük ödüller ise yok, çıkmıyor, okadar harcadım, 1 tane ancak çıktı. Şaka gibi.
  2. Mobil App'de oyunun sürekli donması

Bu sorun 2 aydır var ve çözülemedi, aynı noktaya birden fazla kişi saldırınca İnternet yavaşmış gibi dönüp duruyor. Bu durum oyun sunucularının bir sorunu, çözemiyorlar. İnternetten maç izlemek gibi, derbilerde çok kişi girince yayının donmasıyla aynı mesele.
  3. Mobilde LSA donuyor

LSA da aynı noktaya birden fazla kişi saldırınca İnternet yavaşmış gibi dönüp duruyor, iki savaş arası ortalama 25 saniye kadar bile sürüyor. Bu oyun sunucularının bir sorunu. Defalarca yazmama rağmen sorunun çözülemediğini, en kısa zamanda çözüleceğini bildirdiler. Ama yine aynı. Bu oyunun...
  4. Kabul Edilmedi Stok DEPO kısmının düzenlenmesi

Depo da bulunan bina ve geliştirme ürünleri bazen okadar kalabalık ve karışık olabiliyor ki aradığımız bir şeyi bulmakta oldukça zorlanıyoruz. Bu ürünleri sınıflandırabilmemiz için sürükle bırak özellikte kutulama yapılmasını talep ediyorum.
  5. Kabul Edilmedi Forge Of Empires, Onur Heykeli seviye geliştirme talebi.

Bende katılıyorum. Gayet yerinde olur
  6. Anket 2021 Arkeoloji Etkinliği

Giderek kötüleşmeye başladı etkinlikler. Günlük ödülleri eskiden 6 veya 7 tane rahat alıyorduk. Şimdilerde 4 tane alabilirsek ne mutlu. Bir şekilde oyunun şans yüzdesini kısmışlar. Okadar küp açtım sürekli en küçük ödül çıkıyor. Heleki sıralı görevler bitince bekleki bir gün geçsin de 80...
  7. Anket Aziz Patrik Günü 2021 anketi

Etkinlik dediğin eğlenceli olur. Saçma sapan, sıkıcı bir etkinlik. Ne Günlük ödül, nede oyun sonu ödülü var. Gereksiz zaman kaybı.
  8. Anket Forge Bowl 2021 etkinlik anketi

Şimdiye kadarki en iyi etkinlikti. Bazı arkadaşların etkinlik binasının büyük olduğunu şikayet etmesi yanlış olmuş. %80 askeri saldırı ilavesi aldım ve günlük ödülden de 3 tane şu yuvarlak şeyden aldım 2. Seviye 10 x 3 = 30 + salırı bonusu daha. +110 saldırı bonusu. Daha ne olsun. Çok...
  9. Anket 2020 Kış Etkinliği anketi

Şunu belirtmeliyim ki bu oyunda para ile satılan şeylerin fiyatları çok uçuk. Belki avrupada 100 elmas 2 euro dur ama türkiyede 20 tl hiç az miktar değil. Yöneticiler türkiyedeki euro ve dolar - TL oranını bi araştırsın bence, Almanyada asgari ücret 14.000 tl iken burada 5 de 1 i kadar. Bunları...
  10. Anket 2020 Kış Etkinliği anketi

Güzel diyenlere şaşırıyorum. Etkinlik yanlış kurgulanmış. Bukadar az yıldızla 3 bina çıkarmak çok iyi bir şans iken 4 bina belkide imkansız. Takvim anahtarları ilk 10 günden sonra hayal oldu. Ren geyeği kızağı hediyesini umarken elmas ile alınabildiğini öğrenmek çok fiyasko. Beş para etmez...
  11. Geri Bildirim Galata Kulesi Geri Bildirimleriniz

Yağmalamak, çalmaktır
  12. Geri Bildirim Forge Cuması İndirimi 2020 Geri Bildirimleriniz

Sizin paradan haberiniz yok galiba, kim belirledi o fiyatları :l)
  13. İlgi çekmedi/kapandı Devasa Yardımına Kolay Hesaplama

Merhabalar, Arkadaşlar devasa binalarına fp yardımında bulunurken hesaplamalar, hatalar ve nasıl hesaplanacağının çoğu oyuncu tarafından bilinmemesi sebeplerinden dolayı pek çoğumuz mağdur olup oyunun bu konuda zorluğundan şikayetçi olmaktayız. Bu durumun düzeltilmesi için benim önerim oyundaki...
  14. Anket Cadılar Bayramı 2020 Anketi

Katılıyorum. Elde avuçta ne varsa harcatıyor, sonra da fiyasko. Yahu biraz adil olunsun, 2500 kadar biletten bir tane günlük ödül çıkmazmı hiç. Gerildim resmen.
  15. Anket Cadılar Bayramı 2020 Anketi

Katılıyorum, her seferinde en kötü ödülü veriyor. Çok olumsuz.