• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Gugar kullanıcısının son içeriği

1. Gugar

Kabul Edilmedi BİR KAÇ ÖNERİ

Mukemel oneri bu olmasa bir daha girmem hatta oyunu silerim fikirlerimizi ciddiye alan yok gibi admin
  2. Gugar

Daha önce önerildi-kapandı Lonca Bağiş Yapmak

Mobilde kim ne kadar bagis yapmis gorunmuyor acaba bununla ilgili bir calisma yapilabilir mi ? Amac ; loncaya kimin katki yaptigini gormek
  3. Gugar

Çoklu Öneri Getirilmesi gereken heyecan katacak yenilikler

Çok etkileyici hepsini okududum tebrik ederim
  4. Gugar

Raporlandı Getirilmesi gereken yenilikler

Buyuk emek var yazmisin tebrik ederim
  5. Gugar

Kabul Edilmedi ARK DEGİSIM OLABILIR

En Önemli Devesa Bina Görseli Grafik Ozelligi Cok Kötü Yenilenme Olabilir mi Daha Önce Başka Bir Devasa Binada Oldu Destek Bekliyorum Sizlerden...
  6. Gugar

Gerçekleşti Oyuncu Adi

Oyuncu ismi bir kere olsa bile degistirme hakki verilebilir mi ne dusunuyorsunuz siz ?
  7. Gugar

LONCA

Mobilde olmayan loncaya kim ne kadar urun bagislamis gorunmuyor bununla ilgili guncelleme gelebilir mi ?
  8. Gugar

Yeni cağ

Yeni cag gelecekmi onunla ilgili calisma var mi
  9. Gugar

YÖNETİM BİNASİ

Evet lonca bagli olmadan her cag gectiginde 1 fp puan yonetim binasina eklensin zaten 18 tane cağ var çunku iyi bir lonca gecmek zaten zor oyun daha zevkli olabilirmi diye bir oneri ...
  10. Gugar

YÖNETİM BİNASİ

Tas devrinden uzay cagina 18 tane arastirmamiz gereken cag var cag gecmek icin guzel zaman geciyor belkide yillar ama forge puan uretmiyor en azindan her cag icin 1 forge puan verilebir mi en degerli bina yonetim binasi
  11. Gugar

ŞEHİR DÜZENLEME

Sehir duzenlemeye binalari SAGA SOLA ÇEVIR eklenebilirmi bence sehirimizi duzenlemek guzel olabilir...
  12. Gugar

Devasa Binalar Hkk.

Uzun zaman burada gordugum en guzel oneri insalah dikkate alinir. fazla kullanilmayan devasa binalar gozden gecmeli bencede
  13. Gugar

DÜZENLEME

DEVASA BINALARA ĶATKI LISTESINE acil duzenleme gelmesi gerekir yillardir oynamamis aktif olmayan kisiler katki yapmisiz listede gorulmesi cok sikici KATKI LISTESINDE GORUNMEMESI ICIN SILME BUTUNU EKLENEBILIR MI ?
  14. Gugar

Olimpiyat Hazinesi Geliştirmesi Yetersiz Kalanlar

Bende duzenli oynadim yetmedi 9 kaldim..
  15. Gugar

devasa binalar için öneri

çok guzel bir oneri arkadasi kutlarim birlik olmamiz lazim