• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

GALHAN kullanıcısının son içeriği

1. GALHAN

büyük şehirlerde arama tuşu özelliği

benim şehrim çok büyük kaldı ki daha açmam gereken bir çok genişleme bekliyor. şehrin içinde oyun akışı gereği kurduğum herhangi bir binayı bulamadığım zamanlar oluyor. daha önce de buradan rica ettim. aynı fikirde olan onlarca oyuncu arkadaşım da mevcut bu sebepten dolayı şehirlere arama butonu...
  2. GALHAN

TITAN Saçmalığı

:))))))))))
  3. GALHAN

TITAN Saçmalığı

kesinlikle güncelleme yapılması gereken bir çağ hemen hiç bir titan oyuncusu titan askerini kullanmıyor. 3 tane devasal verdi başka da hiç bir artı katkısı yok maalesef neredeyse okyanustan daha vasat. jupiter askeri ile savaşacaksam niye çağ atladım ki ?!...
  4. GALHAN

Duyuru Forge için Büyük Haber!

acaba kıta savaşlarında elmas harcanmaması bu kararı almanızda etkin olmuş olabilirmi bunu düşünmek bile istemiyorum ama
  5. GALHAN

Duyuru Forge için Büyük Haber!

Yine birtakım oyuncuların tezgahına düşmüş gibi hissettim nedense, önce mobilciler savaş yapamıyor diye lsa çıktı ortaya neredeyse eski oyuncuların tamamına yakın bir bölümü oyunu bıraktı. şimdi de bu oyunun en temel arenası kıta savaşları kaldırılıyor. FOE bindiği dalı kesiyor gibime geldi...
  6. GALHAN

Beyazgiyenadam hepimizi üzdün mekanın cennet olsun güzel yürekli kardeşim

Beyazgiyenadam hepimizi üzdün mekanın cennet olsun güzel yürekli kardeşim
  7. GALHAN

Kabul Edilmedi ana şehirde arama özelliği

kalabalık şehirlerde bazen aradığımız objeyi bulamadığımız olmaktadır. malum şehir büyük olunca birçok nesneyi eklemek zorunda kalabiliyoruz. tıpkı envanter deki gibi aradığımız herhangi bir nesneyi bulmak için arama özelliğinin ana şehir e eklenmesini istiyorum. bu mümkün mü ?
  8. GALHAN

Anket Aziz Patrik Günü 2021 anketi

tamam çok uğraştırdı beni kabul ediyorum daha teknik davranmalıydım ama 30 k mutluluk nedir allah aşkına :( bina da eksik kaldı görevlerde bitmedi.
  9. GALHAN

Anket 2020 Kış Etkinliği anketi

bu oyun tamamen takip ve online sürekliliğine dayalı tamam haklısınız sizde emek vermişsiniz belli ama, o kadar uğraştığım halde 3. binayı tamamlamam imkansız. ( 5 dünyada kurabildiğim sadece 2 bina ) ve anahtar seti günlük görevlerde anahtar görevlerinin tamamını yaptığım halde halen...
  10. GALHAN

yeni başlayan lonca lig savaşlarında savaşanları görebilmek

yeni başlayan lig savaşları çok iddialı kazancı bol ve bir o kadar da zorlu bir mücadele. herkesin donanımlarını üst seviyelere taşıması gerekiyor. ben kendi adıma beğendim, yeni şeyler öğrendik. bunun için ekibinizi kutluyorum. fakat her yeni birşeyde olduğu gibi bu maceranın da eksikleri var...