• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

FeMeHaL kullanıcısının son içeriği

1. Benim açımdan oyunda yapılması gerekenler

öncelikle seviyesi için devasallardaki gibi 9/10 veya 1/10 gibi örnek : vali konağı-9. seviye (okyanus çağı) yerine vali konağı-9/10 9. seviye (okyanus çağı) olabilir ayrıca üzerine gelince sonraki seviye ile karşılaştır deyip yeni pencere açtırabilir envarterde varsa o binaya has geliştirme...
  2. İlgi çekmedi/kapandı Teknoloji ağacındaki ve daha yapılmamış devasallardaki ticaret simgesinin gemi ve denizaltıya da eklenmesi

doğru söylüyorsunuz madalyada var tamirde var orada tahmin ve ortalama vermek çok zor haklısınız belki minumum değer girilebilir ama sağlıklı olmayabilir
  3. İlgi çekmedi/kapandı Teknoloji ağacındaki ve daha yapılmamış devasallardaki ticaret simgesinin gemi ve denizaltıya da eklenmesi

Teknoloji ağacındaki ve daha yapılmamış devasallardaki ticaret simgesinin okyanus terminali ve kutup limanıda eklenmesi elzem oldu. çağa yeni geçen biri için sürekli ticarete gitmek gerekiyor. ayrıca teknolojiye getirilen "araştırma maliyetleri" bölümünde de 'orichalcum ve prometyum'...
  4. Geri Bildirim Güz Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

5 dk 15 dk 1 saat 4 saat 8 saat 24 saat hepsinde birer tane yapacaksınız. her sene bunun gibi bir sürü görev çıkıyor
  5. İlgi çekmedi/kapandı Hediye veren devasalların ve dilek kuyusu gibi bazı binaların wikide ki gibi yüzdesel oranlarının oyun içinde binanın açıklama kısmına yazılması !

Oyunda hediye veren binaların sayısında artış oldu. Artık bu özelliğinde eklenmesi gerekli bence. Eserler, Himeji, Tohum Mahzeni, Uzay taşıyıcısı gibi devasllarda ödüllerin ve dilek kuyusu gençlik çeşmesi v.s. binaların verdiği hediyelerin % ile ne vereceğini wiki yerine oyunun içinde de...
  6. Kabul Edilmedi Kültürel Yerleşimler Mesela Vikingler de de yeniden inşa modülü şart

Kültürel Yerleşimler Mesela Vikingler de de yeniden inşa modülü şart al sat al sat sıkıntı birde yolun rengi bir tık koyu olsa her yer beyaz sıkıntı ayrıca yeniden inşa modülünde oyunun normal alanında yol ile bağlantısı kesik binalar olduğunda normalde ki gibi işaret çıksa süper oalcak bazen...
  7. İlgi çekmedi/kapandı zaman sayacı önerisi bir nevi alarm

bitmek üzere olan viking bölümü olur, asker üretimi olur, denizaltı ve gemi olur, üretim olur, ne olursa olsun yaklaşmakta olan bitişler gibi atıyorum son 5 son 10 gibi dakikası ve saatini gösteren bir pencere (daha önce önerildi mi bilmiyorum ama) olsa oyuncu o pencerede o sürece göre...
  8. Çoklu Öneri Getirilmesi gereken heyecan katacak yenilikler

bazılarında kararsısızım belki tam bilmediğimdendir ama çoğu olmalı hatta hemen yapılmalı
  9. Benim açımdan oyunda yapılması gerekenler

bu arada ben elvenarda oynuyorum bununla benzer özellikleri olan ve kardeş oyun diyebiliriz orada bazı ek binalar var mesela buraya uyarlanabilir ayrıca yıllardır bunu (forge of empires) oynadım ama travian, dark orbit, ogame gibi ilk aklıma gelen bir sürü oyun oynadım oynuyorum. insanlar...
  10. Benim açımdan oyunda yapılması gerekenler

teknolojiyi gördüm şimdi güzel ama benim dediğim tam bu değil ama yinede bir adımdır askeride denedim dediğiniz gibi ama buda benim bahseddiğim gibi değil ben tamamen silinmesini yada görünmez olmasını istedim yani mevcut çağıdan asker varsa o çağ aktif kalacak yoksa pasif olecak görünmeycek...
  11. Benim açımdan oyunda yapılması gerekenler

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim * lakin bazı şeyleri iyi ifade edemediğimnde bir gerçek. olaylar ile iligli olarakda ilk önerim oyuncunun seviyesine ve çağına göre bir şey verse daha iyi olacaktır. milyarlarca parası olan adama 1000 para verse ne olacak ki. linkde de görüleceği üzere...
  12. Kabul Edilmedi Zafere Giden Yol Parçaları hk.

bende katılıyorum
  13. Benim açımdan oyunda yapılması gerekenler

1-) Arkadaş Tavernası önerilerim : * 2. kat açılmalı (hatta 3. katta olabilir) ve 16 oyuncudan daha fazla eklenebilmeli * Yeni bir sekme açılmalı ve Gümüş ile para haricinde ürün ve erzak gibi şeylerle de forge alınmalı. Ayrıca Para ile Forge satın almak için tek tek uğraşıyoruz. Bunun yerine...