• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

fatfur2012 kullanıcısının son içeriği

1. Mobilde sürekli oyunun çökmesi

Oyunu şuan mobil versiyonda oynayamaz haldeyim. Neden bilmiyorum fakat oyun sürekli çöküp duruyor. Oyunu tarayıcı üzerinden oynamaya zorlanmış haldeyim şuan, güncellemeler ile düzeleceğini düşünmüştüm fakat ne kadar güncellesem de düzelmedi. 2-3 haftadır bu sorun devam ediyor. Başkasında da...
  2. Raporlandı Köyde kurulu herhangi bir binayı envantere almadan eritebilmek

Üstteki arkadaş gayet iyi bir üslup ile anlatıyor, bence sen önce üslubunu düzelt öyle konuşalım. Sadece bana karşı değil seni nerede görsem üslubun aynı. Açıklama için teşekkürler, bina depolamaları genelde büyük etkinlik binaları için sakladığımdan normal binalarda denemedim. Yan dünyaya çok...
  3. Raporlandı Köyde kurulu herhangi bir binayı envantere almadan eritebilmek

Katılmıyorum. Antikacı altınını sınırsız hale getirir bu durum ki böyle bir durumda antikacı tekliflerinde enflasyon yaşanır. Aynı zamanda böyle birşey olursa bu durum sınırsız mücevhere de dönüşür. Erken dönem orta çağda Çok katlı ev dediğimiz bina elmas harcamamasına rağmen iyi miktarda...
  4. Mobilde toplama sorunu

Tarayıcıda yaşanıyor mu bilmiyorum fakat mobilde eğer 100 fpyi(fp limiti) geçince daha toplayabildiğim fp var ve üstüne tıklamışsam, fpmi harcadıktan sonra geri dönüp toplayamıyorum, toplamıyor. İşaret duruyor fakat toplamıyor. Oyundan çıkıp girdiğimde toplayabiliyorum.
  5. diğer ülke oyuncuları ile oynama --- yeni dünya açılışı

Bu oyun bir süre oyna bitsin mantığı değil de devamlı oynama mantığı üzerine kurulu. Böyle bir olay çok mantıklı olmazdı. Eğer uluslararası server arıyorsan beta sunucusuna katılabilirsin, orada her ülkeden insan var.
  6. Raporlandı LSA ile ilgili Öneri ve Eleştiriler

Aslında elmas olayı nadiren platinum, çoğunlukla elmas liginde oluyor. Ve bunu elmas dünyaları kurarak çok rahat şekle getirebilirsin. Loncalar üyelerinin elmas dünyasına sahip olmasını isterler ki elmas ile hızlı harekatlar yapabilsinler. Fakat benim derdim biraz daha farklı. Bölgelerin...
  7. Gerçekleşti Oyuncuların çevrimiçi durumları

Açıkçası çevrimiçi durumunu arkadaşlar aktif mi onu bilmek için istiyordum, 20 civarı arkadaş sildim sadece bir dünyadan bugün :D Geldiğine sevindim.
  8. Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı Askerlerin tek slotta görünmesi

Bu hiç aklıma gelmemişti, harika bir fikir. Hem kaç tane elimizde olduğunu görmek için uğraşmamıza gerek kalmaz, hem şampiyon ünitesinin farklı çağda olup aynı isimle görünmesi sorunu gider(Eklentisiz asker kısmında sayılara bakınca hepsini şampiyon olarak gösteriyor) Hem de asker koyarken...
  9. Geri Bildirim Güncelleme 1.210 Geri Bildirimleriniz

Bende 5 saniye falan bekliyor %99da Fakat benim sorunum da oyunda donma sıkıntıları var bu güncelleme ile. Özellikle araştırma sayfasından ve yerleşim yerinden geri dönüş bastığımda ya donup hiç gelmiyor(oyunu kapatıp açmak zorunda kalıyorum) ya da 3-4 saniye oyun donuyor öyle geliyor.
  10. Geri Bildirim Kültürel Yerleşim: Babür İmparatorluğu Geri Bildirimleriniz

Binaları sadece fp vermeye odaklı, savaşmayla uğraşmayan oyuncular için gayet güzel fakat savaşan oyuncular için diğer yerleşim binalarına kıyasla biraz geri planda kalacak bir bina. Yine de günlük 30 fp küçümsenecek birşey değil. Yeni başlayan oyuncular/yeni kurulan şehirler için en iyi...
  11. Kraliyet Hamamı

Anlıyorum teşekkürler. 2-3 aydır alcatraz gibi çalışıyor sanıyordum, bu şekilde olması iyi mi kötü mü pek yorum yapamayacağım çünkü bu şekildeyken askeri bina kurma ihtiyacını ortadan kaldırıp alcatrazı sadece haydut basmaya odaklayabilirim. Bilgi için teşekkürler, artık alcatraz ile haydut...
  12. Kraliyet Hamamı

Bildiğiniz üzere mısır yerleşkesi Kraliyet Hamamı dediğimiz bir ana bina veriyor. Bu bina bize rastgele asker veriyor fakat sanırım alcatraz gibi çalışmıyor. Bildiğiniz gibi alcatraz şehrinizde kurulu askeri binanın askerini verir fakat bugün farkettim ki kraliyet hamamı bana şampiyon vermiş...
  13. Geri Bildirim Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Etkinlik gayet iyiydi fakat şuanda fazlasıyla gözümden düşüren bir durumu var, dilek kuyusu yok ? Çoğu oyuncu etkinlikleri dilek kuyusu için bekliyor ve bu etkinlikte ana ödüldeki bir tane dilek kuyusu dışında hiç dilek kuyusu kazanma şansımız yok. Açıkçası gözümden baya düşürüyor bu etkinliği...
  14. 2:1 devasa ozalitlerinde sende olmayan ozalitin gelme şansı çok düşük

İlk olarak özalit takaslamada 1/9 ihtimaliniz var(1 sayısı elinizde olmayan özalit sayısı kadar eğer 2 tanesi yok ise 2/9) İkinci olarak özalitleri 2:1 yapmak mantıksız bir durum. Çoğu kişi yapmaz ve yapanlara da yapmaması önerilir. Boşa özalit kaybı. Üçüncü olarak ark binası kurarsanız ve 80...
  15. Geri Bildirim Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Çoğu kişi isyan ediyor tamamlayamadığı için. Ben şuanda ana dünyamda tamamladım ve yan dünyalarımda da düzgün kontrol ettiklerim tamamlayacaklar. Yabancılar gayet memnun etkinlikten, memnun olmadıkları kısım betadan daha zorlu olması ki betada elmassız 2 bina tamamlamak mümkün olduğu için...