• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

El Ajedrecista kullanıcısının son içeriği

1. Kapandı Renk Muhafızı

Forumda aradım, yalnızca 2017'de bu başlık bir kere açılmış, açan arkadaş da forumu bırakıp gitmiş. Renk Muhafızı dediğimiz askerin İngilizce adı Color Guard, bu da Sancak Muhafızı demek. Zaten bu birliğin simgesinde de elinde bir sancak tuttuğu görülüyor. Birlik hatalı çeviriye kurban gitmiş...
  2. Etkinlik Aziz Patrik Günü Etkinliği

Geliyor iki gözümün çiçeği :p
  3. Çeviri Hatası Oyunumuzdaki tercüme ve yazım hataları

Az önce oyunun wiki'sinde fark ettim. Geçtiğimiz etkinlikte dönme dolap - dönem dolap yazım hatası olmuştu. Wiki'de de aynı binanın iki isimle birden sayfası açılmış, içerikleri birebir aynı.
  4. Kabul Edilmedi ana şehirde arama özelliği

Benim anladığım, sanırım yan pencerede bir ekran açılacak ve şöyle bir liste gösterecek : (arama çubuğu) Ark (1) - şehirde göster İşaret kulesi 2.seviye (8) - şehirde göster Teras çiftliği (3) - şehirde göster Yönetim binası (1) - şehirde göster Böylece pop-up ekranla uğraşmadan binaya...
  5. Raporlandı Arkadaş Tavernası

LSA'da yarı yarıya ürünle müzakere olsa güzel olur aslında. Örneğin ürün çarpanı 7 iken %50 indirimle 3.5 yani 4 ürün harcayarak müzakere yapabiliriz.
  6. Geri Bildirim Etkinlik Merkezi Geri Bildirimleri

Öncelikle hayırlı olsun. Bina kurulmadan önceki etkinlik kayıtlarını da (örneğin, 2020 Arkeoloji) ileride görebilecek miyiz?
  7. Geri Bildirim PvP Arena Geri Bildirimleriniz

Konsept güzel aslında ama sürekli aynı oyuncuları görüyoruz. Üst üste 4-5 defa savaştığım arkadaşlar olmuştur. Yine bana da birkaç defa üst üste saldırı yapılmış. Katılan oyuncu sayısı arttıkça bu problem düzelir umarım.
  8. Geri Bildirim Futbol Kupası 2021 Geri Bildirimleriniz

Oyunun açık ara en sevmediğim etkinliği :D Kazanmak tamamen şans faktörüne bağlı ve daha iyi kadro kurmak için mutlaka elmas harcamak gerekiyor. Aziz Patrick gibi strateji yapayım veya arkeoloji gibi patlatıp keyfini çıkarayım gibi bir olay da yok. Bu etkinliğin de illaki alıcısı vardır o yüzden...
  9. Kilitli öğe sorunu

halloldu teşekkür ederim :)
  10. Kilitli öğe sorunu

Herkese iyi pazarlar! Forumda benzer konu aradım ama bulamadım. Eskiden bu antikacı binalarını al-sat yapıp antika mücevheri biriktirirdik. Bir süredir aldığım binalar nedense kilitli oluyor ve bunları hiçbir şekilde satamıyorum. Ayarlardan da bir seçenek bulamadım. Nasıl açabiliriz acaba bu...
  11. Anket Aziz Patrik Günü 2021 anketi

Bence oyunun en güzel etkinliklerinden biriydi bu. Başka yere yazmıştım ama burada da belirteyim. Idle clicker türü oyunları az biraz bilen ve hesaplayan herkes son seviye bina alabilir. Son seviye bina için iki yol vardı, ya tamamen şehir görevlerine odaklanıp gerekli loncayı toplayınca sandık...
  12. Aziz Patrik etkinligi

oyun zor değil ama kolayca ilerleyebilmek için idle türündeki oyunların çalışma mantığına aşina olmak gerekiyor. üstteki yorumlara katılıyorum. benim de en sevdiğim etkinliklerden biri oldu. tamamen olasılığa ve şansa dayalı olacağına böyle hesaplı kitaplı etkinlikler olsun.
  13. Geri Bildirim Yaz Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

9 kere demir aldım 12 adım gittim. şanstan başka bir şey değil. en ufak bir strateji gerektirmeyen, tamamen şansa dayalı bir etkinlik olmuş. futboldaki şans faktörüne o kadar laf etmiştik ama orada bile takım kurup bir strateji belirleyebiliyorduk, burada ise futbolu arar olduk maalesef.
  14. Anket FoE Futbol Kupası Etkinliği 2020 anketi

genel olarak kötü bir etkinlikti. maç yüzdeleri kesinlikle gerçeği yansıtmadı. orta seviyede kaybettiğim maçların rövanşında da neredeyse hiç kazanamadım. kaç tane biletim rövanş yüzünden heba oldu bilmiyorum. sonlara doğru dersimi alıp rövanşı bıraktım da öyle toparlayabildim. antrenman kısmı...