• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Lonca seferleri 48. savaş ödül oranları

AyToR

Well-Known Member
Arkadaşlar bu 48. savaş sonunda yani 3. turun sonundaki ödül oranlarıdır. %65'lik eserler tapınağı ödül oranının kesinlikle düşürülmesi lazım. Hatta çift eserler tapınağı ozaliti seçeneğinin kalkması lazım. Zaten seferler süresince birçok defa sandıktan eserler tapınağı ozaliti çıkıyor.
48 savaş sonunda en büyük sandığı açtığınızda 2 eserler tapınağı ozaliti çıkınca af edersiniz ama oyundan zevk almak yerine küfrediyor insan. Ödülden ziyade bu insanı soğutan bir durum.

Bunu artık düzeltmenizi bekliyorum.

48. savaş.png

DeletedUser31332

Guest
kesınlıkle katılıyorum ozalıtı ıhtıyacımız olsa bına desteklerız bır sekılde buluruz bu odul 48 cozumlemede en az 3-4 defa karsımıza cıkıyor zaten eserde cıkmıyor eskısı gıbı barı sandıklar guzel olsun orng son sandıgı ılerleme puanı 50 tane gıbı bı hedıye konulabılır cok da guzel olur

DeletedUser30805

Guest
Ozalitle karşılaştığımda Aytor la aynı duyguları taşıyorum.Ozalit yüzünden sefer savaşlarından soğumaya başladım,o kadar zaman ve emek harcamanın karşılığı için yetersiz kalıyor ödüller.Olağan oyun aktivitesin de bulunamayan ödüllere ağırlık verilmeli(elmas,tapınaklar,pazar,elmasla alınan binalar,favorilerimden olan 100-200 ilerleme v.s.) böylelikle aktifliği her oyuncunun dahada artacaktır.Ödül insanları motive eden en büyük araçtır.
Ayrıca 3 ncü sektör ve özellikle 44 ncü seviyeden itibaren ödüllerin daha tatminkar olması gerekir bu seviyeleri aşmak için strateji de gerekiyor.İlk seviyelerde 100 ilerleme,elmas v.s yakalayan devamında ilerlemeyebilir. Büyük ödüllerin 3 ncü sektöre taşınması 48 seviyeyi geçmeye çaba sarfeden sayısını bariz artıracaktır.Saygılar

serdalca08

Well-Known Member
Son sandıktan ozalit alma işine bende karşıyım, alacağımız ödül ozalit yerine 100 FP vs ödül alsak bunu başkasının devasasında değerlendirsrk daha güzel olur kanımca yardımlaşma isteğini pekiştirmiş oluruz.

DeletedUser33119

Guest
kesinlikle katılıyorum, sefer süresince her yer "eserler" ozaliti...

DeletedUser27489

Guest
Hayır birde ozalitleri ticaret yapıyosun aynı yeri 2 kez açıyor fakat kapalı yeri açmamakta israr ediyor..Yani eserlere seviye atlatmak tam bi muamma ( diğer devasalar içinde aynı durum söz konusu ) Hani varya,elinizden gelse bizi 24 saat oyuna kilitleyeceksiniz sayın oyun yapımcıları,bari bu şekilde şok hediyelerle ( ! ) alakamızın üstüne buzlu su serpmeyin.

DeletedUser4557

Guest
Evet Aytor kesinlikle haklı oyunda belki de 48 seferi tamamlamak için 50-60 elmas harcadığımız bile oluyor. ne için 2 tane eserler ozaliti için. Hiç bir oyunda bu kadar emek sarf edilipde sonrasında kazanılan ödül bu kadar düşük kalitede olmaz. Yetkililer uyumayın. Herşey ticari kazanç değildir. müşteri memnuniyeti de önemlidir.

DeletedUser35038

Guest
Arkadaşlar bu Konuda bende hem fikirim... 48 savaş yapabilmek cidden meşakkatli ve hiçte Kolay değili
48 /48 Lonca Seferine katılıyorsun aldığın ödüller kıyas edilemez halde ufak misal : 10 defa Lonca seferi yap 9 Seferde eli boş... denecek kadar az bir ödülle ayrıl 1 Seferde de Hakkı olacak kadar ödülle bitir.. Ödüllerdeki Orantı düzeltilmeli bencede. ve Aytorun özellikle üzerine bastırarak hatırlattığı Son Ödül 2 Eserler Ozaliti hiç mi hiç Lonca Seferlerine uymuyor..

AyToR

Well-Known Member
Eveeeeet, bu hafta da kolaylıkla bitirebildiğim seferlerde 48. final savaşı sonunda sadece %65 oranında şansım olan 2 eserler tapınağı ödülünü almayı başardım!!!!!
Yaşasın!!! :) Neyse ki elmas, ödüllü bina, yenileme kiti vs gelmedi. İyi ki eserler tapınağı ozaliti geldi.

Arkadaşlar sizler de acaba bunu başarabildiniz mi?

DeletedUser34435

Guest
Yazilanlara tamamen katiliyorum. O kadar emek sarf edip 48. savasa bin bir guclukle ulasabiliyoruz zaten, hatta cogunlukla ulasamiyoruz. Ulasmak icin de hattinden fazla elmas, urun ya da asker harciyoruz. Sandiktan cika cika iki ozalit cikiyor; hem de 4-5 haftadir surekli ozalit... Her ozalitten onlarca oldu, ne ise yariyor ki?..(Eserler binasi da yatirilan fp'lerin karsiligini veriyor mu diye ayrica sormak lazim!..) Hele hele II. seviyedeki yenileme kiti odulu gorunurde var ama gercekte yok gibi; eserler tapinagi kuruldugundan beri alan var mi merak ediyorum bu odulu. Bu kadar kasmanin ne alemi var? Sonucta eglenmek, hos vakit gecirmek icin giriyoruz bu oyuna. Kisacasi oduller asla yeterli degil. Sehrimde uretebildigim ya da para, erzak vs ile edinebildigim odulleri surekli almaktan sikildim ve bu oyun kasmaya basladi. Biraz agir elestirmis olabilirim, ama duygu ve dusuncelerimi de daha fazla icime atmak istemiyorum. Saygilar.

DeletedUser29977

Guest
Bu oyunu cok uzun zamandir oynuyorum ama son zamanlarda oduller iyice basitlesti ,asla kullanmiyacagim binalarin ozaliteleri ve cicekli cardaklar sayesinde savasmak eski tadi vermez oldu, oyunu ciddi ciddi birakmayi dusundurur hale getirdiniz.Bir an once gerekli duzeltmeleri yapacaginizi umuyoruz....

DeletedUser34012

Guest
bina ilk geldiğinde kuruncaya kadar çok özalit vermesi iyiydi, ancak şu aşamada 3. seviyenin son ödülü olarak eserler tapınağı özaliti vermesi son derece gereksiz, kesinlikle kalkması gerekiyor, oraya kadar geldikten sonra özalit çıkması insanı oyundan soğutan bir durum

DeletedUser35183

Guest
Katılıyorum, 8 haftadır sefer sonunda Özalit çıkıyor. Çok can sıkıcı bir durum. Kısa zamanda degişmezse seferlre katılmayacagım sanırm