• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Lonca seferleri 48. savaş ödül oranları

DeletedUser33929

Guest
48. seviyeyi göremesem de Katılıyorum. Ödül bu olmamalı.

DeletedUser33777

Guest
Aytor'a ben de katılıyorum. Çok sayıda asker ve (bazen) ürün kaybederek ulaştığımız 48. savaşın ödül oranlarında değişiklik yapılmasını talep ediyorum. Bana da haftalardır yalnızca ozalit çıkıyor. Seferlerden soğudum resmen.

DeletedUser28367

Guest
eserler tapınağından çıkan ödüller düzeltilecek mi acaba yada bu konu hakkında bir çalışma başladı mı acaba bilgi verebilir misiniz?
her hafta düzenli olarak 48 savaş yapmıyorum ve son 3 haftadır aldığım ödüller ozalit ve işaret kulesi gelıyor haksızlık etmım arada yosun ağaçı gelıyor ve bu herkese oluyor ve bu da oyundan soğutmaya başladı

DeletedUser34460

Guest
Başka bir başlıkta da bu konuda bir paylaşım yaptım.
az önce biten seferden yine ozalit geldi :mad::mad::mad::mad:
2 ay önce açılmış başlık, ama hiç bi değişiklik yok
resmen dalga geçiyorlar

DeletedUser30805

Guest
Lonca sefer ödülleri artık baydı düzenleme yapmayı düşünen oyun planlayıcı yokmu.Ozalit ve süsleme doldu herkesin envanteri.Özellikle buzul çağda 3ncü sektör oldukça zorlu ve geçebilmek için resmen cambazlık yapıyoruz.O kadar emek sonrası gele gele yine ozalit ödülü olmaz ki bu kadar emeğe saygısızlık

DeletedUser30805

Guest
Bu haftaki 48. savaş sonunda aldığım harkülade ödül!
2224 adlı eklentiyi görüntüle

Aytor bu neyse de sona gelip 100 elmas hayali kurarken resimdeki 2 ozalit yerine 3 ozalit çıkmıyor mu içimden geçenleri burada yazmam mümkün değil resmen emek hırsızlığı yapılıyor.Düzenleme yapan da yok habire boş ödüllerle dolu etkinlik.Etkinliğe sözüm yok olması güzel ama dünya kadar görev karşılığında saçma sapan ödüller yuh dedirtiyor

AyToR

Well-Known Member
Bu hafta o kadar güzel hediyeler vardı ki kıyamadım o ödülleri almaya. sanırım şevkim git gide bu kadar azalacak. ben ki 3 server'da oynayan bir oyuncuyum.

Black.DEVIL

Well-Known Member
Bu haftaki 48. savaş sonunda aldığım harkülade ödül!
2224 adlı eklentiyi görüntüle
Aytor benim kadar şanslı olamassın bak biraz önce bana ne çıktı 2 adet seferler tapınapı ozaliti
5Lzj6A.png

DeletedUser32234

Guest
Son ödüle Eserler tapınağı özaliti çıkması çok gereksiz gerçekten en azından son seviye de Dilek kuyusu oranı artsa hiç fena olmaz

DeletedUser4557

Guest
Yine bana ozalit yine bana hüsran yine bana uykusuz geceler düştü. EYVAH. :=)

M1 Grand

Well-Known Member
Selamlar, lonca seferinde değişiklik olacak mı ? Bir takım bir şeyler yazıldı çizildi ama ortada net bir bilgi yok..

DeletedUser4557

Guest
Teşekkürler Aytor Yöneticiler kadar bilgili ve ilgilisin. Şişşşt Takipteyim. :)

DeletedUser35008

Guest
48 savaşlık zorlu bir mücadelenin ardından % 65 lik bir eserler tapınağı ozalitinin her hafta gelmesi kadar iğrenç ve insana oyunda boşu boşuna oynuyor veya nasılsa hedefte beş para etmez bir ödül var hissi uyandıran birşey olmadığını belirtmek isterim.

Komşularla savaşın bir anlamı kalmadı, kule savaşlarıda kimsenin umrunda değil. İnsanları oyunda tutan son hamleniz lonca seferlerinde altın heykellerden sürekli işaret kulesi çıkmasını, gümüş heykellerden sadece süsleme çıkmsını anladıkta kardeşim finişte bari adam gibi bir ödül gelsin yav. tamam ozalitte koyunda nedir kardeşim % 65 lik oran. haftalardır sadece ozalit çıkıyor. Bir dahaki haftayada çıkarsa tüm dünyalardan oyunu sileceğim. Ziyadesiyle sıkıcı oldu.

DeletedUser31332

Guest
ŞİDDETLE KATILIYORUZ FIKRINE ONCEDEN DE AYNI SEKILDE ITIRAZDA BULUNDUK FAKAT ILGILENEN OLMADI

M1 Grand

Well-Known Member
Merhabalar, birçok arkadaşımız lonca seferleri sonunda iki eserler özaliti geldiğinden şikayet etmişti. Dün ben de seferleri bitirdim o kadar ürün ve asker harcamanın bedeli iki eserler özaliti olmamalı diye düşünüyorum. Sonuçta emeğimizi ve zamanımızı harcıyoruz ancak hakettiğimiz ödülü alamıyoruz. Çok moral bozucu ve can sıkıcı bir durum. Zaten zorlukların ilk turlarında özalit geliyor, 3.seviye zorluğu sonunda özalit yerine daha cazip ödüller olmasını çok isterim.

Siz değerli yöneticilerin bu durumu değerlendirmesini ve iyileştirmeler yapmasını arz ederim.

Saygılar,
iyi çalışmalar.