• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 başladı.
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.
    Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 Wiki sayfamızı da inceleyebilirsiniz.
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
    Detaylar için buraya tıklayınız.

Yeni profil mesajları

Yanlış görmüş olabilirmiyim ? incelerseniz sevinirim, LSA 35 parça vermesi gerekirken ben 9 adet olarak gördüm, şimdiden teşekkürler
sleeplesslady
sleeplesslady
Destek Birimine ilgili dünyanızdan bildirim açabilirseniz, inceleyip size geri dönüş yapabiliriz
PvP Arenada defansı kaldırdım, amacı olmayan bir oyunda defans yapmanında bir önemi kalmıyor, rakiplere duyurulur
Merhaba arkadaşlar. Ben bağlı şehirlerden birinde Lonca kurdum. Diğer şehirlerde ki loncalardan çıkıp kendi kurduğum loncaya geçebiliyor muyum?
Nasıl geçebiliyoruz?
Bisgard ta oyuna yeni başlayanlara yardımcı olabilirim, isteyen özelden mesaj atarak soru sorabilir, yüksünmem cevap veririm.
Oyunda hiç yedek hesap açıp kendine fp atan birisini gördünüz mü?
Black.DEVIL
Black.DEVIL
Çoooook gördüm :D
Killercasper.
Killercasper.
her gün bitane görüyoz yedek hesapı bırak kendine 100 bin fp atanı görüyoz ama destek sisteminden çıt yok geçen f dünyasına conan geldi diyoki bildir e tamam bildir dik ne işe yarardı adam oynuyo yani destek sistemi biz bulsakda banlamıyo çünkü mesela besleme hesap nedir nasıl banlanır öyle kötü kurallarki oyuncular çıuıldırsın diye yapılmış gelen conan da @MaScHeRa
resurrection loncamıza aktif kalıcı oyuncular aranıyor (Cirgard)