• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Raporlandı Yeni Askeri Devasa Bina Önerisi !

Tulkas

Well-Known Member
Merhaba,

Aktif savaşan bir oyuncu olarak, benim gibi oyuncular için cazip sayılabilecek bir devasa bina fikri geldi aklıma. Devasa binanın özelliği ise şu şekilde: "Zaferle sonuçlanan ilk *** savaş sonrası, %*** ihtimalle *** sayıda rastgele düşman birliğini ordu envanterine kazandırır." Asker üretimi sağlayan tek devasa binamız var, bu sayede bir çeşitlilik üretebiliriz belki ve savaşa da teşvik etmiş olunur. İhtimaller ve sayılar üzerine kafa yorulursa güzel bir sonuç çıkabilir diye düşünüyorum. :)

xmen

Emekli Takım Üyesi
Değerli önerileriniz için teşekkür ederiz. Geliştiricilere ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız. Diğer oyuncularımızın da bu konu hakkındaki görüşlerini merak ediyoruz. Keyifli Oyunlar Dileriz.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Merhaba,

Aktif savaşan bir oyuncu olarak, benim gibi oyuncular için cazip sayılabilecek bir devasa bina fikri geldi aklıma. Devasa binanın özelliği ise şu şekilde: "Zaferle sonuçlanan ilk *** savaş sonrası, %*** ihtimalle *** sayıda rastgele düşman birliğini ordu envanterine kazandırır." Asker üretimi sağlayan tek devasa binamız var, bu sayede bir çeşitlilik üretebiliriz belki ve savaşa da teşvik etmiş olunur. İhtimaller ve sayılar üzerine kafa yorulursa güzel bir sonuç çıkabilir diye düşünüyorum. :)
Kesinlikle devasa bina isteğine katılıyorum. Alcatraz asker üretimi konusunda yetersiz kalıyor artık...

blindspot

Active Member
Tamam da , kazanılacak birlikler düşman kotasından eksilecek mi? Öyle olursa yeni oyuncular savaş sonrası çok güçsüz kalır. Diyelim eksilmedi bu seferde millet birbirine asker yardımı yapabilmek için loncadan çıkıp, birbirine saldırır asker kasar. Sonra yine loncaya katılır. Bilmem anlatabildim mi?

serdalca08

Well-Known Member
Devasa yağmasi gelirse oyuna alcatras yağmalardan çok asker kazanılabilir.ama yeni gelecek devasa galata kulesi ile yağmalar engelleniyor .Bu sebebten ötürü devasa yağması kesinlikle sart xd

Tulkas

Well-Known Member
Tamam da , kazanılacak birlikler düşman kotasından eksilecek mi? Öyle olursa yeni oyuncular savaş sonrası çok güçsüz kalır. Diyelim eksilmedi bu seferde millet birbirine asker yardımı yapabilmek için loncadan çıkıp, birbirine saldırır asker kasar. Sonra yine loncaya katılır. Bilmem anlatabildim mi?
Hayır, eksilmeyecek. Loncadan çıkışlarda 1 hafta geri dönülemiyor ve zaten komşu olup saldırabilme ihtimaliniz de düşük. Kimsenin asker kazanmak için çık/gir yapacağını sanmıyorum loncaya. Ayrıca zaten hepimiz bolca savaş yapıyoruz. Lsada, komşularda, kıtada, seferde yeterince ihtimal var. Zaten bu yazdığım devasa binasının özelliğini uçuk sayılar gibi düşünmeyin. Günlük hakkınız bina 80 seviyedeyken ilk 8 savaş için geçerli ve %25 ihtimalle, rakipten 4 asker kazanan oyuncuya geçer gibi düşünelim. Sayılar tamamen farazi.

blindspot

Active Member
Eklenecekmiş. Galata kulesi, günlük çağından birazcık birazcık ürün veriyor. Birde %3 mü ne yağma savacamış . Boyutuda 3x3......

serdalca08

Well-Known Member
ewet yeni devasa geliyor 3*3 yer kaplayan .çağına ait ürün veren ve kısmı yağmaları bertaraf eden devasa erken dönem oyuncuların görev ile kurabilecek.