• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Yaz etkinliği hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser33554
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser33554

Guest
Öncelikle herkese merhaba.
İsmim Emre. Yaz aylarının sıcaklığından, hayatın yorgunluğundan biraz olsun uzaklaşmak, biraz kafa dağıtıp mutlu olmak için bu oyunu oynuyorum.

Felsefik olarak hayatın, yaşamamızın amacı sorgulandığında cevap hep "Mutluluk" olarak çıkmıştır. Yaptığımız her şeyi bizi mutlu ettiği için yaparız.

Ama bu yaz etkinlikleri geldi geleli ben mutlu olamıyorum. Aksine sinirli agresif olmaya başladım. Gündelik hayatımı da etkiliyor bu durum. 2 yıldır oynadığım oyunda ilk defa küfürden uyarı aldım geçen gün. Ben bu oyundan bu şekilde zevk almıyorum. Ben günlerce biriktirip 25 şut çekip hiç bir şey alamazken yoldan geçen, tesadüfen tıklamış ve sadece 1 şut çekmiş birinin benim günlerce emeklerimi alması beni mutlu etmediği gibi kimseyi mutlu etmiyor. Bu etkinlik beni ve diğer arkadaşları oyundan soğutuyor açıkçası.

Yetkili kimseler okur musunuz bilmiyorum fakat bu sandığınızdan daha önemli bir konu. Lütfen etkinlikleri düzenlerken oyuncuların haklarını ve emeklerini gözetmeyi aklınızdan çıkarmayın.

Ben Safa, Trabzonluyum. Trabzonlu olduğumu özellikle yazdım çünkü 'Trabzonlu' hemen her insan futbolu az ya da çok sever ki ben aşırı derecede sevenlerdenim: Futbolu da, futbolla ilgili herhangi bir şeyi de; lakin bu sözde(!) futbol etkinliği için aynı şeyi söyleyememekle beraber Emre kardeşime katılıyorum. Hiç bir zevk vermeyen, emek israfı hatta sinir bozucu bir etkinlik olmuş. Tamam, oyun ihtimaller dahilinde getiri sağlıyor ama bu eğlence için yapılmış bir etkinlikse eğlendirmeli de. Keza bu ihtimaller oyunu beni de eğlendirmedi.

DeletedUser32937

Guest
Emre güzel ifade etmiş oyun bize birşey sunmalı ki gelip oynayalım. Ya mutlu edecek ya heyecanlandıracak ya hırs yaptıracak artık o kişiye kalmış. Yaz etkinliğinin bu yeni düzenini ben de sevmedim. Oyunda çok eski değilim ama birkaç etkinlik geçirdim. Herzaman ihtimal hesabı oluyor. Komşularla kapışma-yarışma konsepti de yeni değil. Ama bu komşularla kapışmayı tamamen şansa bağlamak bence oyun geliştiricilerin yaptığı bir hata olmuş. Bu etkinlik zaten yarıya geldi artık değişecek değil ama umalım da birdahaki etkinliklerde bu hatadan dönerler.

DeletedUser33554

Guest
Kesinlikle. Zaten bu etkinlikten umudu kestim kendimi üzmemek için girip şut bile çekmiyorum çoğu zaman. Bir ihtimal dikkate alınır da diğer etkinliklerde bunu göz önünde bulundururlar diye umuyorum. Sesimiz gidiyordur umarım yönetime.