• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Uçan ada...

gezegen78

Well-Known Member
Uçan Ada'dan yere sular dökülüyor bakarsan orada göllet oluşmuş . kapladığı alan göletin alanı

zek43

Member
Çok doğru bi konuya değinilmiş burada , Brusella'nın kesinlikle haklı olduğunu düşünüyorum.Üstüne de ekleme yapmak istiyorum.
  • Delhpi kahini madem gelecekten haber veriyor ,İşini yapsın çıksın etkinlik sonuçlarını açıklasın etkinlik yöneticisi arkadaş mesai harcamasın.
  • Aachen katedrali katolik bi katedral , aramızda protestan arkadaşlar olabilir,bu dinsel ayrımcılık değilde nedir ?
  • Zeus herkeli varsa eğer yanına Hera yengemizin de heykeli yapılmalı.Buradaki cinsiyetçilik ve zeus hayranlığı nedir ?
  • Yenilik kulesi yerine bir TOKİ binası dikilmeli Türk sunucuları için şarttır
  • Frontenac şatosu bence gereksiz bir bina Ülkede tatile,otele gidebilen mi var ?Yok..Onun yerine bir karasu yada gemlik yazlığı dikilmeli.
  • Ark biyosferi madem kapalı devre sistem çalışıyor,elin adamı gelip ark'a fp atamasın
  • Alcatraz'da tarihin arka sayfalarında işkenceler olmuş orada üretilen askerler belki işkence görüyor,Alcatraz denetlensin.Böyle olmaz.
  • Alcatraz'dan zamanında kaçak göçekler olmuş onun yerine milli ve yerli silivri kapalı cezaevi dikilmeli.
  • Uçanadadaki atlar yasaklansın,Yazık atlara...
  • Ayasofya'nın minalerinden bahsetmiyorum bile,Nerde kardeşim ayasofya'nın minareleri ?
Bu konunun derinlemesine tartışılması gerekiyor bu forumda.Bu konu çözülmeden yani bu oyun nasıl ilerleyecek ?

Son düzenleme:

Howard Shore

Active Member
açıkçası hera yengemizin heykeli ve toki projesi mantıklı geldi bana. ayasofyanın minareleri de geç dönem orta çağ'dan sonra gelmeli

RA-ATUM

Well-Known Member
Gezegen arkadaşımızın yazdıklarına yürekten katılıyorum.. Örneğin Ayasofya'nın minareleri olup ek olarak 4x1 alan daha kaplamalı.... Hatta külliyesi eksik olan cami benzeri devasa varsa onlarda eklenmeli... Ama mantık açısından küçük bir sorunu olan uçan adanın uçmayan sularını alan kaplatmak için şehre dökmeyi unutmamanız takdire şayan :)))

Howard Shore

Active Member
++ cape canareval'den neden hiç roket kalkmıyor
iskenderiye fenerinin feneri nerede
madem gözlemevi var daha neden üstüne yıldız gözetleyen kuruyoruz?
yav arkadaş süslemeler niye yol istemiyor halk ille de galata kulesinin tepesine mi çıksın görmek için olmaz ki böyle.
arkadaşlar geyik sayfasına döndü burası :))

RA-ATUM

Well-Known Member
Uçmak gibi hiç bir iddiası olmayan diğer gariban devasaları benim uçan ama suları uçamayan şeytani uçan ada ile aynı kefeye koydunuz ya... Şiddetle protesto ediyorum...

RA-ATUM

Well-Known Member
Uçan ada uçuyorsa şehirde yer kaplamamalı.... Madem yer kaplayacaktı uçmayan ada da yapabilirlerdi, ellerini tutan mı var....

Beyazgiyenadam

Süper Oyun Operatörü
Yönetici
Forge Of Empires
Tüm oyuncularımızın fikirleri değerlidir.
Konu öneri olmaktan çıkıp genel tartışma, fikir alışverişine döndüğünden "Genel Tartışma" başlığına taşınmıştır