• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Toplu Kendine Yardım Kiti

H O D O R

New Member
Herkese iyi akşamlar.

Konu başlığından da anlaşılacağı üzere konumuz Toplu Kendine Yardım Kiti. Oyunda bu kitin parçasını veren binalar neredeyse yok gibi. Özellikle son 3-4 etkinlik ile gelen binaların neredeyse hepsi motive ve cilalama istemekte. her ne kadar arkadaşlarımız ve loncadaşlarımız olsa da bu yetmemeye başladı. Bu konuyu oyunda destek birimimize yazdım ve kendilerinin bu konuyu üst mercilere öneri olarak sunabilmeleri için bu önerimi forumda öneriler kısmında dile getirmemi ve varsa ilave fikirleri yoksa da verilen desteği üst mercilere ileteceklerini söylediler. bu yüzden sizden desteklerinizi bekliyorum bu konu hakkında.

benim istediğim önümüzdeki etkinlikte bu kit parçası veren binada gelsin yada elmas ile bu kiti veren binayı satın alabilelim.

teşekkür ederim okuduğunuz için.

sleeplesslady

Well-Known Member
Toplu olan değil ama Kendine Yardım Kiti parçası Cadılar Bayramı 2023 "Batsy Bar'ın Ektoplazmik İksirleri " binasından kazanılabilecek

gezegen78

Well-Known Member
Arkadaşlar kış etkinliğinde 15 fındıkkıran toplayın. Cila motive ihtiyacınız kalmayacaktır