• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geliştiricilere İletildi Sosyal medya etkinlikleri

Ballistic

Well-Known Member
Ben ve birkaç arkadaşım artık sosyal medyada( Facebook,instagram,Youtube,) açılan etkinliklere katılmama kararı aldık. Nedeni de sonuçların hiçbir zaman açıklanmaması. Instagram sayfasına 'etkinlik sonuçları ne oldu kim kazandı herhangi bir video veya canlı yayın göremedim' diye sorduğumda 'biz kazananlara özel mesaj ile ulaştık' cevabını aldım. Bence bu komik kim kazandı? adil şekilde mi kazandı? Neden forumda uygulandığı gibi kazananı gösteren bir YouTube videosu izleyemiyorum. Bu etkinliklere katılan insanlar kendini kullanılmış hissetmiyor mu?

DeletedUser36259

Guest
Ben ilk zamanlar facede bir iki etkinliğe katıldıydım ama takibi zor oluyor. Sonuçlarını bile bilmiyorum. Zaten artık youtube hariç hiçbir sosyalmedyayı da takip etmiyorum. Açık söyleyeyim misal instagramın pavyondan farkı yok. Ayıkla dur yine de bir şekil karşına çıkartıyorlar.

DeletedUser31283

Guest
instagramda en son etkinlik için yapılan yarışmayı bende diyorum neden açıklamadılar.. doğru söylüyorsun hiç bir etkinlik için net cevap yok