• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Raylı top

scorpit

Active Member
Raylı top ilk atışta gizliliği gözardı etmiyor
Hatanın tanımı :Savaşın başlangıcında, raylı top ilk atışta gizliliği gözardı etmiyor ve hayalet tank, uçan tank gibi askerlere atış yapmıyor. Ancak ikinci atış ve sonrasında düzeliyor ve atış yapıyor.
Hatanın Ekran Görüntüsü :
Hatanın tekrar derecesi (Herzaman, Sadece bir kere ):Her zaman
Ek bilgiler :savaşta ilk atış olarak hayalet tank vurulamıyor.
Köy Adı : Arvahal
Hatanın oldugu tarih ve saat :sürekli

scorpit

Active Member
Bu raylı topun ilk atış hatası hala devam ediyor. Bugünde saldırdığım adamın defansında 8 gelecek iha sı vardı. Ben 1 raylı top 7 haydut saldırdım, savunma iha ları hamlelerini tamamlayıp sıra bana geldiğinde benim ilk top hiç bir iha ya atış yapmadı, üzerine tıklayıp onun atış sırasını boş geçtikten sonra diğerleri atış yaptı.

DeletedUser34138

Guest
Bu bir hata değil tabi ama bildiklerimi söyleyemem. Ama raylı top ilk hamlede tankları vuruyor o kadarını söyleyebilirim

DeletedUser32528

Guest
Bu raylı topun ilk atış hatası hala devam ediyor. Bugünde saldırdığım adamın defansında 8 gelecek iha sı vardı. Ben 1 raylı top 7 haydut saldırdım, savunma iha ları hamlelerini tamamlayıp sıra bana geldiğinde benim ilk top hiç bir iha ya atış yapmadı, üzerine tıklayıp onun atış sırasını boş geçtikten sonra diğerleri atış yaptı.
eğer oto savaş yaparsan oto savaşta vurabiliyor.. ben bazen öyle yapmak zorunda kalıyorum

scorpit

Active Member
bende ilkini boş geçiyorum ama bu sorunu ortadan kaldırmıyor. oto savaşta ilk atışı yapmıyor olabilir.. neyse düzeltsinler diye bildiriyorum.