• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

PVP Yapay Oyuncular

FF Afrexia

Well-Known Member
Pvp arena da bazı rakipler ( genelde üst çağ olan seçenekteki) yapay oyuncular oluyor kontrol ettiğimde ne dineguda ne türkiyenin ne de başka bir server dünyasında oynayan oyuncular olduğunu farkettim.
Savunma ordularının saldırı/savunma bonusları eşit ve bariz sahte isimler
Benim bu konudaki merakım bunun nedeni :D PVP oynayan azaldığı için boşluk mu dolduruluyor böyle yoksa zorluk mu artırılıyor neden ne ?

sleeplesslady

Well-Known Member
Sizin seviyenize uygun bir rakip bulunmadığı takdirde, savaş için NPC oyuncu ile de karşılaşabilirsiniz. Oynadığınız dünyada mesela 1. zorluk seviyesinde karşılaşabileceğiniz oyuncu bulunmayabilir, bu durumda sanal oyuncu karşınıza gelir.

Aysimaa

Active Member
Sizin seviyenize uygun bir rakip bulunmadığı takdirde, savaş için NPC oyuncu ile de karşılaşabilirsiniz. Oynadığınız dünyada mesela 1. zorluk seviyesinde karşılaşabileceğiniz oyuncu bulunmayabilir, bu durumda sanal oyuncu karşınıza gelir.

Madem " seviyenize uygun bir rakip bulunmadığı takdirde, savaş için NPC oyuncu ile de karşılaşabilirsiniz. " diyorsunuz , komşu listemde benim seviyemde "puanı 100 -1000 k " civarında olan oyuncular da var " nasıl oluyorsa ; neden ben sürekli 3-5 oyuncu ile savaşmak zorunda kalıyorum ? oranları yazdım 50 savaşın 40 tanesi 2 oyuncu ile nasıl oluyor ? alt/üst çağ seçeneğinide kontrol ediyorum onlarda 3-5 isim arasında ! komşu listem 75 oyuncu arkadaş listem 80 arkadaş bunların çok üst seviyelerini çıkarırsam 155- ~100 = diğer 55 oyuncu nerede ? birde komşu olmadığım +arkadaş olmadıklarım var ! iyi düşünülmüş bir etkinlik nasıl daha kötü işlevsellik yaparız diye'mi planlanıyor, SİZLERDEN RİCA EDİYORUM lütfen yapmak için YAPMAYIN.
Lafım ANLAYANLARA, anlamayanlara davul zurna az !!

sleeplesslady

Well-Known Member
Sayın Oyuncumuz,
Öncelikle eğer TR destek ekibine söylüyorsanız, biz yapmıyoruz, oyunu bi tasarlamıyoruz. dilerseniz PvP Geri bildirimler bölümüne yazabilirsiniz. Dilerseniz resmi facebook grubunda düşüncelerinizi paylaşıp, tüm dünya oyuncuları ile görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. Facebook resmi grubuna buradan erişebilirsiniz.

Belirttiğiniz oyuncular PvP Arena'da oynamıyor olabilir, seizin seviyenize uygun PvP Arena'da bulunmamış olabilir

Son düzenleme: