• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Palmiye ve Gelişimi Hk.

Merhabalar,

Güzide oyunumuz Forge of Empires'ın kullanıcılarına hangi çağ/gelişmişlik seviyesi/puan durumu gözetmeden vermeye çalıştığı Palmiye Şeysinin(ne olduğunu bilemediğim için böyle dedim, kusura bakmayın. Ağaç olduğunu biliyorum tabi.) oyunun ilerleyişi ve gelişimi karşısında güdük(argo bir kelime değildir) kalmasında içerlenen bir kullanıcı olarak, bu güzide ağacımızın tıpkı Kıvılcım Kuleleri gibi seviyelerle desteklenmesini talep ediyorum.
Bu seviyeler 2-3-4 olabilir(4'ten az olması Palmiye'nin oyun içerisindeki ağırlığına halel getireceği için bence 6 olabilir, hem Kıvılcım Kulesinden neyi eksik?), her seviye için etkinliklerde ya da Lonca Seferlerinde parçalar verilerek oyuncu da motive edilebilir.
Örnek olarak; 2. seviye için Palmiyemizin ismi Alpi Palmiye olsun. Yükseltme kitini oluşturacak parça sayımız da 5650. Lonca Seferlerinde 175'er adet parça verilerek bu geliştirme kiti tamamlanarak Palmiyemiz 2. seviyedeki Alpi Palmiye'ye(Bu fikrime desteklerini esirgemeyen Dinegu'dan Alpierro'ya da buradan selamlarımı gönderiyorum) dönüştürülebilir.

Ama şu şerhi koymam gerekiyor, kaç seviye yaparsanız yapın, son seviyenin adı Deli Palmiye olmalı. Böylelikle hem Fikir Sahibi olarak ben onore edilmiş olurum, hem oyuncuların oyunun gelişimine direkt katkısı teşvik edilir, hem de(bunun altını çizeceğim) ileride sponsorluk anlaşmalarının önünü açmış olursunuz.(kısayollarda altı çizgili yoktu, kodu ben ekledim. İşte bir eksik daha)
Onu başka bir önerimde detaylandıracağım efenim.

Sürç-i Lisan ettiysem affola.
İyi çalışmalar dilerim.