• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Oyun ve etkinlikler

Şimdi etkinlik yaptınız ama hersey elmas harcamayla olacak şeyler görev yaparak yani hayatta tamamlayamazsın ikinci geyik kısmı gene elmasla alınıyor ne anladım ben bu işten bu bir etkinlik sonuçta hersey elmas kazanabilsek neyse hafta 15 yada 20 tane yani sizin istediğiniz ise 2000 elmas illa para mi yatirmamiz gerekiyor sonraki konu oyunda 3 yada 2 ayda bir etkinlik oluyor ve 1 ay sürüyor bu kötü bir şey çünkü günlük olarak hediyeler gene başa dönüyor aynı hediyeleri kazanıyoruz ev isiklarinida açınca gene aynı hediyeleri kazanmaya başlıyorsun çok saçma oyundan iyice soğutuyorsunuz bir anlamı ve eğlencesi kalmıyor oyunun bunları paylaşmak istedim etkinlik süresi kisaltilip kisa ve daha değişim ödüllerle güzel etkinlikler oluşturulabilir.

Sonkalekss

Member
Kimse para yatırmazsa bu adamlar eve nasıl ekmek götürecek biraz bunu da düşünün oyun size en azından şunu sunuyor para yatırmıyorsan uzun ve zorlu yoldan gidersin. Piyasadaki bazı başka oyunlarda para yatırmayan adam ne yaparsa yapsın para yatıranın sahip olduğu şeyleri alamıyor bu oyun o konuda yine iyi durumda