• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Mutluluk

Sayın Yetkililer

Tamamlanan son etkinlik olan Kış Etkinliğinde ödül binaları (Capy'nin Kış Tatili Kaplıcası ve Sihirli Kar Küresi) şehirdeki mutluluk seviyesini çok düşürdü. Daha tamamını kurmadığım bu binalarla mutluluk seviyesi bende - 500.000 i geçti. Buzlu dondurma veya toplu motivasyon vb işe yaramıyor.

Denge oluşana kadar Forge Plus a mutluluk eklemek veya saldırı savunma kitleri gibi mutluluk kitleri olsa kısa süreli ve hızlı bir çözüm sağlanmış olur.

Tavernada 24 saatlik artış 10.920 bendeki - 500.000
Çelişki şurda oyunda yeni bina geliyor hatta binaların formatı değişiyor. Uzun uzun anlatmaya gerek yok hepimizin malumu kabul hatta güzel. E ben bu binaları kurduğumda aşırı düzeyde telafisi imkansız başka bir sorunla karşılaşıyorum. Denge kaçtı bu konuda...

EFKARPERDES1

Well-Known Member
Tavernada 24 saatlik artış 10.920 bendeki - 500.000
Çelişki şurda oyunda yeni bina geliyor hatta binaların formatı değişiyor. Uzun uzun anlatmaya gerek yok hepimizin malumu kabul hatta güzel. E ben bu binaları kurduğumda aşırı düzeyde telafisi imkansız başka bir sorunla karşılaşıyorum. Denge kaçtı bu konuda...
bendede şuan mutluluk -450k civarlarında. sadece hasat yapmadan önce 4 saatlik mutluluk aktif ediyorum tavernadan. hiç bir sorun olmuyor.gün boyu mutlu olmasına gerek yok köyünün. sadece hasat zamanı geçici mutluluk ile çözülebilir bu durum