• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geliştiricilere İletildi mouse auto clicker etkisiz bırakma taktiği

ATSIZATA

New Member
Hulagu Khan oyun birkaç loncaya teslim edilmiş )). Bizim gibi yapın kıtada hiç savaşmayın. Oyundaki savaş sayım 196K, bunun ancak 1K'sı kıtadadır. Bahsettiğin durumları yaşayınca Kıtada savaşmayı bıraktım. Buraya gelip, adminler aşağı, adminler yukarı demenede anlam veremedim )) Kaç yıldır bu oyunu oynuyorsun. Anamıza aleni söven adama ceza vermeyen kurum, genelde selam yazsak ceza verir duruma gelmiş ))). Yakında bu dünyada (Brisgard) 2 lonca ve adminler kalır. Çözüm üretmezler, çözümü sonsuz bir şekilde ertelerler. Çok kıymetlimiz olan o aç loncalara haksızlık yapılır bu sorun çözülürse ))).

Temuçin

Active Member
Kıtada içlerinden geçiyoruz haritaya sokmuyoruz. F de oynuyor musun bilmiyorum ama ben B de yokum

Temuçin

Active Member
programsa program her türlü cevabı veririz. Bizim amacımız legal yollarla olması tabii. Ama pro kullanacaksa rakip ve buna ses etmezlerse biz de kullanırız. gayet net

refocus

Well-Known Member
Açıkcası basit mantıkla kuşatma atan programlar dahilince çözüm öneriniz uygulanabilir. Ama kesinlikle sorununuza çare değil. Tam ekran tarama yapan programlar da mevcut. Yani sen o butonları nereye çıkartırsan çıkart, tam ekranda tarama yapan hızlı bir pc, aynı hızda yine programla kuşatma atabilir. Söylediğiniz programları LSA da bile kullananlar var. Her zaman farklı yerlere açılan ödül - savaş butonları olmasına rağmen program kullanabiliyorlar. Örnek olarak da bir konuşma ekranını gösterebilirim.
Şu an kullanılan sistemde makro kullanımını yakalamak daha basit aslında. Kuşatma atılan pencerede aynı pixellere denk gelmesi, hayatın olağan akışına aykırı diyerek direkt kapatma cezaları verilse, ben program kullanımının azalacağını düşünüyorum. Cezalar sadece 24saat - 72 saat gibi olunca, maalesef programcılık devam ediyor. Çünkü kimse aktif kullandığı hesabıyla değil, multi olarak kullandığı, sürekli asker biriken hesaplar ile kuşatma atıyor. Biri ban yese diğerine, diğeri ban yese bir diğerine geçiyorlar. sonuçta 72 saat de geçiyor.. Cezaların daha ağır olması lazım.

Eklentiler

• 44.jpg
    44.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 33
Çok saçma . Söylediğin hız kadar olmasada benim el yeteneğimle hızlı olmama da karşı bir tedbir alınmış olur. Oyunda oynadıkça serilik kazanan el hareketlerimizin sürekli değişmesi ne kadar doğru. Onun için önerdiğin teklif adaletsizliği beraberinde getirir. Oyu a entegreyi ve gelişimi durdurur.Önerdiğin teklif değerlendirmeye alınmamalı.
Hileyi kullananlar kendini nasıl belli ediyor. Bu işin önüne geçilmezse bu tarz programları yasal kabul edip kullanmaya başlayacağım. Kaç ay olmuş konuyu açalı. Çok basit bir şekilde engellenebilecek olay aylardır çözülmüyor. İllaki parasını verip hile mi kullanalım oyun bunu mu istiyor?

Açıkcası basit mantıkla kuşatma atan programlar dahilince çözüm öneriniz uygulanabilir. Ama kesinlikle sorununuza çare değil. Tam ekran tarama yapan programlar da mevcut. Yani sen o butonları nereye çıkartırsan çıkart, tam ekranda tarama yapan hızlı bir pc, aynı hızda yine programla kuşatma atabilir. Söylediğiniz programları LSA da bile kullananlar var. Her zaman farklı yerlere açılan ödül - savaş butonları olmasına rağmen program kullanabiliyorlar. Örnek olarak da bir konuşma ekranını gösterebilirim.
Şu an kullanılan sistemde makro kullanımını yakalamak daha basit aslında. Kuşatma atılan pencerede aynı pixellere denk gelmesi, hayatın olağan akışına aykırı diyerek direkt kapatma cezaları verilse, ben program kullanımının azalacağını düşünüyorum. Cezalar sadece 24saat - 72 saat gibi olunca, maalesef programcılık devam ediyor. Çünkü kimse aktif kullandığı hesabıyla değil, multi olarak kullandığı, sürekli asker biriken hesaplar ile kuşatma atıyor. Biri ban yese diğerine, diğeri ban yese bir diğerine geçiyorlar. sonuçta 72 saat de geçiyor.. Cezaların daha ağır olması lazım.
Bir hesabın 10 saniye içinde 20-30-40 savaş yapması imkansız bir şey. Oyunda bu şekilde saniyeler içinde savaş sayısı hızlı artan hesapları yakalayacak bir sistem çok zor olmamalı. Yakaladığında ise direk süresiz ban atıcak. Süresiz ban olmadığı sürece bu işler devam eder. Oyunda hiçbir yeteneği ve zekası olmayan tipler sırf hile ile başkasının önüne geçmemeli

Ballistic

Well-Known Member
Abi oyunda yinelenen görevleri random yapma imkanları varken onu bile ellemeyip oto clickle puan ve ürün kasmalarına göz yumuyorlar xd

refocus

Well-Known Member
Bir hesabın 10 saniye içinde 20-30-40 savaş yapması imkansız bir şey. Oyunda bu şekilde saniyeler içinde savaş sayısı hızlı artan hesapları yakalayacak bir sistem çok zor olmamalı. Yakaladığında ise direk süresiz ban atıcak. Süresiz ban olmadığı sürece bu işler devam eder. Oyunda hiçbir yeteneği ve zekası olmayan tipler sırf hile ile başkasının önüne geçmemeli
Kesinlikle aynı fikirdeyim... Cezalar ağır olmalı... Yoksa değişen bişey olmaz

sargeras.

Well-Known Member
TR DE ADMİN FALAN YOK HEPSİ BELİRLİ BOT CEVAPLARI VERİYORLAR. SORUN FALAN ÇÖZMEK HAK GETİRE
evet bu konuda haklısın eskiden daha yapıcı ve aktif admin ve yöneticiler varken şimdi herşeye aynı cevaplar gelip hiç bir eleştirisel cevap yada çözüm odaklı mesajlara dikkat etmiyorlar

AyToR

Well-Known Member
arkadaşlar tr serverda bu konuları tartışmanıza hiç gerek yok. yormayın kendinizi. beta forumda ifade ederseniz kendinizi bu konular belki gündeme gelir.
ama şunu söyleyeyim mesela bizde ürün karşılığı fp vermek yasak iken diğer serverlarda sebest. ülkeler arası farklı uygulamalar var.

auto clicker için 2 yöntem var.
1- beta server üzerinden şikayetlerinizi ileteceksiniz
2- programı herkesin kurmasını sağlayıp anlamsız hale getireceksiniz.

-ART-

Active Member
Admin misiniz nesiniz ama sizin sülaleniniz kullaklarını çınlatıyorum. 1 savaş ile bölgeyi ele geçirecek iken ve arada 10 fark var iken bir anda bölgeyi ele geçirdi ve bir de yarı yarıya yani 99 iken yarı 49 olsun ama olmadı 46 oldu. Boş laf bunlar daha önceden söyledim yine söylüyorum. Bu oyunun Türkiye ayağından sorumlu olan kişilerin hepsi bu işin içinde. Kimin hile yapıp yapmadığını kesin biliyorsunuz. Hepsi ile kankasınız. Bir de çıkmış ahlak dersi vermeye çalışıyorsunuz. Yok sorunları ilettik falan. Sizin kimseye bir şey ilettiğiniz yok. Direkt bu işin içindesiniz.