• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kabul Edilmedi Lsa lig sayisi

Merhaba herkese.
Lsa da her grup icin 2 lig var . 2 elmas , 2 platin vb. Bu da belirli bir zaman sonra hep ayni loncalarin savasina donuyor. Mesela son 2 lsa da d dunyasinda ilk 4 lonca hic degismedi. Monoton bir donguye giriyor.
Bunun yerine 6 yada 8 li degilde , 5 yada 6 li 3 er grup olsa ve her lsa sonrasi ayni ligde oynayan loncalar gelisi guzel karistirilsa ( 1. Baska gruba ,2. Baska gruba, 3. Baska gruba) daha farkli loncalar karsilabilir. Belki biraz daha rekabetci bir ortam olusturulabilir diye dusunuyorum.

Herkese iyi oyunlar.

Marashlı-Kahraman

Well-Known Member
Aynen katılıyorum hatta ittifaklarda aynı olduğu için savaş yapabilmek için ya o loncalara geçeceksin yada hiç savaşmadan sonuncu olup ligden düşmeyi bekleyeceksin. Bu kısır döngü LSA yı çok monotonlaştırdığı için sıkıcı bir hal alıyor oyundan soğutuyor. Böylelikle loncanın aktivetiside otomatikman düşmüş oluyor. Önerinize sıcak bakıyor en az 3 lig olmalı ve her 3 ligin 1 ve 2.leri A liginde 2. ve 3. lilerde karıştırılarak oluşturulmalı...

pelin the great

Well-Known Member
Kesinlikle katılıyorum lsanın belli loncaların tekelinde olması sürekli kilit halinde olmak hepimizi oyundan soğutuyor buna bir çözüm olmalı.

babareiz

Well-Known Member
Mantıklı. En azından zayıf loncalar bu yapılan ikili, üçlü ittifaklar arasında ezilmez. Haliyle güçlü "daha da" güçlü olmaz.