• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Özellik Lonca Seferleri Seviye 5!

gezegen78

Well-Known Member
Bizim C dünyasındaki Elitler loncasında ilk hafta meraktan + 40 kişi seferler 5 bitirmişti. Bu hafta 8 kişi sadece oynadı. Verilen ödüller çok çok düşük müzakere yapmak isteyen oyuncu 5k çağ 5k alt çağ yani günde 750 şer ürün üretmek zorundır. Bu sadece üst düzey oyunculara mahsus birşeydir. Oyunun tabana yayılmasını istiyorsak ödülleri daha işe yarar şekilde yapmalıyız. ayrıca ilk 4 seferde ödüllerin azalması nerdeyse elmas hiç verilmemesi, LSA'da loncaların kamp sıkıntısına da yol açacaktır .

gezegen78

Well-Known Member
Değerli Oyuncularımız,
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Sizlerin mutsuzluğu tabii k bizleri de üzdü. Tüm bu yorumlarınız merkezimize, oyun geliştiricilerimize mutlaka iletilecektir.
İnanın Beta'da Juber'in veya diğer yetkilierin aldıkları hiçbir önlem yok. Sadece zamanla şehirlerinizi düzenlersiniz deyip geçiştiriyorlar.

sleeplesslady

Well-Known Member
İnanın Beta'da Juber'in veya diğer yetkilierin aldıkları hiçbir önlem yok. Sadece zamanla şehirlerinizi düzenlersiniz deyip geçiştiriyorlar.
Sayın @G E Z E G E N ,
ülke sunucuların Destek Birimlerinin bu konuda yapabileceği bir şey yok maalesef, yapabileceğimiz siz oyuncularımızın olumlu/olumsuz bütün geri bildirimlerini geliştiricilerimize iletmek. Oyun geliştiricilerimiz tüm ülke sunucularından gelen geri bildirimleri değerlendirecektir mutlaka.

Dinamo

Member
Dağ fare doğurdu kelimesinin karşılığı 5. seviyedir. Ne beklediğinizi bilmiyorum ama envanter parça lime KİT'LERİNİZLE doldu. ne nereye lazım nerede kullanılıyor arapsaçına döndü. Oyunu oynanmaz hale getirmek için elinizden geleni yapın . Bu fikirleri ortaya atan çalışanlarınız da bize vermediğiniz 1.000 elmas ile ödüllendirin, artık onlarla bu oyuna devam edersiniz.
Yeni düzenlediğiniz Yıl Dönümü etkinliği de aynı fikrin ürünü olduğuna eminim, oyun mu, işkencemi anlamadım.
Ekibiniz tebrik ederim

sargeras.

Well-Known Member
5. seviye açılacak hevesiyle tek dünya da oynayanlar diğer dünyalarda da başlamak isterken 5. seviye gelmesiyle birden fazla dünyada oynayanlarda bırakma aşamasında :D güzel bir yenilik oldu oyunu tamamen bitirme ve bıktırma anlamında zaten etkinlikler sıkmaya başlamıştı bununla birlikte kesinleşmiş oldu :D tebrik etmek lazım bu hangi yöneticinin aklına geldiyse :D

karakurt 54

Member
çoğu arkadaş yazmış zaten 5.seviye ile ilgili tamamına katılıyorum hadi 5 seviye yi yaptı oyuncu karşılığı ne hiç sadece 5 seviye yi yapmış olacak..aktif oyuncu sayısı her gun azalan oyunda oyunu sevdirmek yerine soğutmak oyundan düşürmek için iyi bi çalışma olmuş...ben ve benim gibi olan 3 5kişi diyim uzun yıllar verdik ama artık değmiyor:(

Merhaba,

- Lonca Seferinde 5. seviye olmalı mı?
- Kesinlikle evet, ama tüm sefer seviyelerinin ödül düzenini değiştirip, fayda/maliyet analizinde sadece zarar yazan bu haliyle olmamalıydı.

Oyunun her aşamasını değerlendirirken, FoE'nin bizim için bir oyun, InnoGames için ticari bir platform olduğu gerçeğini gözardı etmemeye çalışıyorum.
- Sonuçta elmas vb satarak dönecek bu tükkan.

Seferlerin 4. seviyesinde verilen 100-200 elmas mı satış rakamlarınızı düşürdü de belli bir seviyede olan ve oyunun canlı kalmasını sağlayan oyuncuların tek genişleme kaynağı olan elmas kazanımını bu kadar zorlaştırdınız?

Hasılı kelam; 5. seviye olmalı ama bu ödül sistemi ile ASLA.
5-10.000 ürün harcayarak(savaş ile o aşamayı geçmek imkansız gibi) Dingo'nun Ahırı Geliştirme Kiti'nin 128 parçasını alıp ne yapacağım?
Elmas satın almayan oyuncular olmazsa, Elmas satın alan oyuncuları da elinizde tutamazsınız.

İyi eğlenceler.

Gondor-54

New Member
emek harcanmış eyvallah, fakat sefer görevlerinde 5. seviye Olmamış. Kabul ediniz lütfen. Destek birimine de yazdım burayada yazıyorum.

Oyun şehire birşey kurmak için tıkandı. Oyuncunun 1. sorunu Genişleme olayıdır. 5. seviye yerine "Elmasla genişleme alınma" tanımlansaydı daha iyi olurdu. mantıklı düşünmek gerekirse 1-4. seviye Saldırı üzerineyken kalkıp 5. seviyede savunma diye gereksiz saçma bir tanımlama yapılması ayrı bir sorun.

scorpit

Active Member
Savunma gücü düşük arkadaşların yakınmaları var hep. Benim oldukca iyi bir savunma gücüm var ve 5. seviyenin son 3 savaşı hariç otomatik savaşla geçiyorum. son 3 ü de müzakere ile. Biraz uğraşsam manuel savaşla geçerim, yada savunma gücüm arttıkca onlarda hallolacak. Panda tapınağı hem fp veriyor hemde savaş gücü, unutulmuş tapınak 28 gün boyunca %20 fp artışı, bana ~100+ fp sağlıyor, tüylü yılan da hem fp hem savaş gücü veriyor. Evet elmas hemen hemen yok. Sonuçta bence fena değil..