• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Lonca seferi

çevik1

Member
Bu Lonca seferinin 4. aşaması neden bu kadar (zor) demiyorum saçma acaba 10 adet girişimle müzakere yaparak 1 adım ilerleyemiyorum müzakere başına ortalama 100/130 ürün gidiyor 10 girişimden ortalama 1000 ürün gidiyor verecreği ödül bi bok değil %50 eserler ozaliti veya %50 geçmişin yüzü üstelik geçemiyorum 1000 ürün boşa gidiyor bu gidişle birkaç lonca seferinde ürün kalmayacak tam bi kumar oyunu olmuş

FF Afrexia

Well-Known Member
Bu Lonca seferinin 4. aşaması neden bu kadar (zor) demiyorum saçma acaba 10 adet girişimle müzakere yaparak 1 adım ilerleyemiyorum müzakere başına ortalama 100/130 ürün gidiyor 10 girişimden ortalama 1000 ürün gidiyor verecreği ödül bi bok değil %50 eserler ozaliti veya %50 geçmişin yüzü üstelik geçemiyorum 1000 ürün boşa gidiyor bu gidişle birkaç lonca seferinde ürün kalmayacak tam bi kumar oyunu olmuş

Müzakereyi düzgün yapamıyorsun demek ki müzakere yapmanın tüyoları internette bolca mevcut ihtiyacın varsa onları araştırabilirsin ayrıca taverna mağazasında:
1500 gümüşe = 15 dakika
2500 gümüşe = 30 dakika
4000 gümüşe = 1 saat
+1 müzakere için ekstra tur ( lonca seferine özel ) satılıyo onlardan alıp yapabilirsin şahsen ben aylardır seferlerin 4. seviyesini tavernadan ekstra tur alıp müzakere ile geçiyorum ve anca 2 3 lsa da bir elmas harcamam gerekiyo ki genelde seferlerden 50 ila 200 arasında elmas kazandığımdan bu harcamayı dikkate almama gerek kalmıyo

çevik1

Member
Müzakereyi düzgün yapamıyorsun demek ki müzakere yapmanın tüyoları internette bolca mevcut ihtiyacın varsa onları araştırabilirsin ayrıca taverna mağazasında:
1500 gümüşe = 15 dakika
2500 gümüşe = 30 dakika
4000 gümüşe = 1 saat
+1 müzakere için ekstra tur ( lonca seferine özel ) satılıyo onlardan alıp yapabilirsin şahsen ben aylardır seferlerin 4. seviyesini tavernadan ekstra tur alıp müzakere ile geçiyorum ve anca 2 3 lsa da bir elmas harcamam gerekiyo ki genelde seferlerden 50 ila 200 arasında elmas kazandığımdan bu harcamayı dikkate almama gerek kalmıyo
Ekstra tur işlerini biliyorum elmas harca diyor

Captain Jack

Active Member
Lonca seferlerindeki problem sadece verdigi ödüllerin emege karsilik degerlerinin düsük olmasidir. Ayrica seferler icin bir 5`inci bir zorluk konulmasi gerektigini düsünüyorum.