• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

kristal villa düzeltmesi-sorunu

itsme

Well-Known Member
kristal villa ile ilgili düzeltme yapacağınızı ve sildiğimiz denizdelenleri iade edeceğinizi söylemissiniz. iadeye sevindim ama oyunun dengesi derken bizim şehirlerimizin de dengesi allak bullak olacak. zaten alan darlığından bin tane hesapla birşeyler yapmaya calışıyoruz. şimdi ben bir sürü denizdelen silmiştim. onları önceden vermezseniz şehrimi nasıl düzenleyebilirim? kaldı ki önceden verseniz bile nereye kurayım? sonuçta ben illegal birşey yapmadığım halde cezalandırılmış oluyorum zaten. bir sürü kaybım olacak. denizdelenler olmadan şehri yeniden yapılandırmaya kalksam herşeyi silmem lazım. benim kristal villa öncesi tüm evlerim denizdelendi. ve şimdi hepsi kristal villa. bu durumda 15x1500=22500 kişim eksilecek biranda. nasıl toparlayabilirim sizce? üstelik hiç sucum yok bu hatada... neden biz cezalandırılıyoruz? kurduğum binaları sileceğim kayıp, yenilerini kuracağım yine kayıp.. alan dar, o kadar binayı depolama şansı yok.. sadece binalarımızı iade etmeniz hatayı telafi etmiyor malesef ve biz çaresiz kaldık..
umarım bu durumu dikkate alırsınız.. kolay gelsin..

arkadaşlar sizler de fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.

DeletedUser30645

Guest
şehrimiz birbirine girdi tüm üretim binalarını ve kültür binalarını silmek zorunda kaldık. hiç değilse kristal villaların silinmesi serbest olsaydı yani eksi nüfustan etkilenmeseydi bizde hem zarar hem yer sorunu olmadan düzeltebilseydik. yaptığınız hatalara çözüm bulurken oyuncularında minimum zarar ve zahmetine dikkat edilmesini rica ediyorum