• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Komşular

KaanSide

Well-Known Member
Merhaba, aklıma takılan bir durum var.
Kabaca anlatım ile, ''İki haftada bir yeni medeniyetler keşfedildi adı altında komşularımız değişmekte''.
Yeni komşuların oluşturulmasında, adaletsizliği engellemek amacıyla aynı çağ oyuncuları arasından olacağına dair yazılar okumuştum ya da anlatılmıştı ya da aklımda öyle kalmış.
Her ne hikmetse, bu hafta komşularımın çoğu piyangodan ''sanal gelecek'' ten çıktı. ( bu arada ben okyanus geleceğindeyim )
İki gündür saldırı alıp savunma ordumun üst çağdaki askeri birliklere karşı hiçbir işe yaramamasından sıkıldım, bunalıma girdim :)
Önümüzde 12 gün daha var, yarın Bahar etkinliği başlayacak, görevleri tamamlamak için uğraşacağım ama üst çağdaki oyuncuların olası yağmasından kurtulamadıktan sonra etkinliği hiçbir şekilde tamamlayabileceğime inanmıyorum.
Öneri ve yönlendirmelerinize açığım...
İyi oyunlar arkadaşlar.

Dinegu / KaanSide

Son düzenleme:

KannaXXVIII

Active Member
Arada üst çağdan veya alt çağdan oyuncular da gelebiliyor,ben yakın gelecekteyim ama mahallede yakın çağdan insanlar da var.

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi
Öncelikle merhaba ;
Mahalle değişimi konusunda son gelen güncelleme ile öncelik kendi çağınızdan olucak şekilde düzenlenmişti lakin bu demek değil ki mahallenizde sadece sizin çağınızdan oyuncular olucak. Sistemsel olarak önceliğiniz kendi çağınız lakin sayının yetersiz olması vb. sebeplerden dolayı 1-2 çağ alt 1-2 çağ üstten mahallenize bir kaç oyuncu gelecektir.Bunun sebebi sizlerin online süresi devasası fp akışı ticareti aklınıza ne gelir ise hepsini birleştirip sizlere mahalle grubu oluşturulmaktadır.Şuanda ki düzen oyuncularımızdan aldığımız geri dönüşlere göre en ideali , eskisi kadar alt üst çağ farkı kalmamıştır.Eğer farklı bir öneriniz var ise burdan yazabilirsiniz şirkete bilgilendirmesini yapalım :)