• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Komşular İle İlgili Muhtemel Problem/Soru

Eous

New Member
Merhabalar,

Oyuna bir süre ara vermek durumunda kalmıştım fakat şu an geri dönüş yapıyorum. Farkettiğim bir problem ile ilgili soru/bildirim paylaşmak istiyorum:

Bir kaç ay aradan sonra oyuna ilk giriş yaptığımda mahalle listem (komşular) bomboştu. 2-3 gün içerisinde 1 oyuncu, bir 2-3 gün içerisinde başka bir oyuncu komşu listeme eklendi ancak şu an sadece 2 komşum mevcut. Haritada ilerlememe ve "Keşif kolunuz yeni bir medeniyet keşfetti" (vb.) mesajı almama rağmen veya günlük aktif giriş yapmama rağmen yaklaşık 5-7 gündür, 2 komşumla devam ediyoruz. Takdir edersiniz ki, bu bazı görevlerde ve oynanışta problemler yaratabiliyor.

Bu durumun aktivite mi ile ilgili yoksa bir bug mı olduğu konusunda geribildirim ve yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

sleeplesslady

Well-Known Member
Merhabalar,

Oyuna bir süre ara vermek durumunda kalmıştım fakat şu an geri dönüş yapıyorum. Farkettiğim bir problem ile ilgili soru/bildirim paylaşmak istiyorum:

Bir kaç ay aradan sonra oyuna ilk giriş yaptığımda mahalle listem (komşular) bomboştu. 2-3 gün içerisinde 1 oyuncu, bir 2-3 gün içerisinde başka bir oyuncu komşu listeme eklendi ancak şu an sadece 2 komşum mevcut. Haritada ilerlememe ve "Keşif kolunuz yeni bir medeniyet keşfetti" (vb.) mesajı almama rağmen veya günlük aktif giriş yapmama rağmen yaklaşık 5-7 gündür, 2 komşumla devam ediyoruz. Takdir edersiniz ki, bu bazı görevlerde ve oynanışta problemler yaratabiliyor.

Bu durumun aktivite mi ile ilgili yoksa bir bug mı olduğu konusunda geribildirim ve yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.
Sayın Oyuncumuz,
Bu durumun 2 sebebi olabilir:
1) Oynadığınız dünyada sizin komşu listenize girmek için çağınıza uygun oyuncu sayısı azdır, komşu değişim zamanından sonra çağ atladıysanız, bir sonraki değişime kadar komşularınızda çağınız bazında bir değişiklik olmaz
2) Normalde komuşu listenizde olan ama en az 7 gündür aktif olmayan oyuncular varsa, komşu listenizde görünmezler.