• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Keşif seferleri 5.ci etap Eserler ödülleri

EFKARPERDES1

Well-Known Member
Merhabalar. Bilindiği üzere keşif seferlerinde çıkan eser ödülleri mevcut. Keşif seferleri 5 etaptan oluşuyor ve 5.ci etap oyuncuları çok zorluyor . Bu denli zor olan bir etapta eserler binası vasıtasıyla çıkan eser ödüllerinin de bu etaba yakışır şekilde olması gerektiğini düşünüyorum. Yani ilk 4 etaptaki eserler ödül içeriği ile 5.ci etaptaki eserler ödül içeriği farklı olmalı. Örneğin 5.etap ödülleri arasına tüm özel üretimleri tamamla ödülü, özel üretimi tamamla ödülü, premium bina parçaları gibi ödüller getirilebilir. kesinlikle 5.ci etaptaki eserler ödülleri değiştirilmelidir. Bu sayede 5.ci etap ta savaşmak isteyen oyuncuların sayısı artacaktır ve Savaş yapabilmek için oyuna daha fazla önem verecektir diye düşünüyorum.Buda doğal olarak oyuncular arasındaki rekabetin artmasına sebep olacak ve oyun çok daha rekabetçi bir hale gelecektir. Eserlerden çıkarılan ödüllerin güncellemesi gerektiğini düşünüyorum.