• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Haydut Yuvası

1.Ramses

New Member
Yaklaşık 3 aydır oynuyorum ancak ne günlük görevlerde ne de mücadeleci sandığından Haydut Yuvasını kazanamadım. Bari günlük takas kısmında olsun ordan satın alayım.

Beyazgiyenadam

Süper Oyun Operatörü
Yönetici
Forge Of Empires
Merhaba @rkyeball
Haydut Yuvası binasını etkinliklerimizden, günlük görevlerden, mücadeleci sandığından ve Antikacı Mağazasından elde etmeniz mümkündür.
Umarız en kısa sürede şehrinize Haydut Yuvası binası inşa edebilir ve oyunumuzu daha da keyifle oynayabilirsiniz :)

mryasar

Member
Haydut yuvası herkese 3er 5er çıkarken kaç aydır oynuyor olmama rağmen bana çıkmadı arkadaş... etkinlik binalarını alıyorum, antikacıyı sürekli takip ediyorum, mücadeleci sandığından daha düşük ihtimalli bilgi tapınağı, Dilek kuyusu geldi ama haydut yuvası gelmiyor.. antikacıya bari daha sık koyun. Küçültmesi bile geldi ama binanın kendisi yok saçmalık

KralqmaS

Well-Known Member
Haydut yuvası herkese 3er 5er çıkarken kaç aydır oynuyor olmama rağmen bana çıkmadı arkadaş... etkinlik binalarını alıyorum, antikacıyı sürekli takip ediyorum, mücadeleci sandığından daha düşük ihtimalli bilgi tapınağı, Dilek kuyusu geldi ama haydut yuvası gelmiyor.. antikacıya bari daha sık koyun. Küçültmesi bile geldi ama binanın kendisi yok saçmalık
Boş ver ne gerek var, 1 tane yeter. Kur Alcatrazını mis :)

mryasar

Member
Alcatraz varsa daha ne istiyorsun mis gibi bina
Alcatrazı kurmak kolay, haydutlarla savaşmak daha da kolay. E haydut için de yuvası lazım alcatraz ile de sınırsız arttırabilirsin bu haydut birliklerini. Benim sıkıntım ise çoğu oyuncuya 4er 5er tane gelen haydut yuvasından 1 tane bile gelmemesi. Umarım açıklayıcı olmuştur

1.Legion

Well-Known Member
valla dostum bende oyuna başlayalı 1 aydan biraz fazla oldu, 1 tane haydut yuvası çıktı bana lonca keşiflerinden

HU KAĞAN

Member
Gelmemesi çok zor illâ geliyor.. Şans deyim üzüldüm.
Şahsen Antikacı da en az 100 adet satmışımdır.