• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Güncelleme 1.215 Geri Bildirimleriniz

xmen

Emekli Takım Üyesi
YEN%C4%B0%20LOGO%20HAZIR%20PNG.png

Değerli oyuncularımız 1.215 güncellemesi hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Tulkas

Well-Known Member
Son güncellemeden sonra MOBİLde LSAda bina kurarken, her bina kurduğunuzda yeni pencere açılıp, sayfa başa dönüyor. Fazladan/yanlış bina kurma durumu oluyor. Ayrıca pencereyi kapatırken de, eyalet kapasitesi kadar 3se3, 2 ise 2 pencere kapatmak durumunda kalınıyor.

Tulkas

Well-Known Member
Son güncellemeden sonra MOBİLde LSAda bina kurarken, her bina kurduğunuzda yeni pencere açılıp, sayfa başa dönüyor. Fazladan/yanlış bina kurma durumu oluyor. Ayrıca pencereyi kapatırken de, eyalet kapasitesi kadar 3se3, 2 ise 2 pencere kapatmak durumunda kalınıyor.
Bu durum hala devam ediyor ve büyük sıkıntı yaratıyor. Benden başka kimsenin şikayetçi olmaması şaşırtıcı ama bildirirseniz çok sevinirim. @xmen @Sleepless Lady

sleeplesslady

Well-Known Member
Bu durum hala devam ediyor ve büyük sıkıntı yaratıyor. Benden başka kimsenin şikayetçi olmaması şaşırtıcı ama bildirirseniz çok sevinirim. @xmen @Sleepless Lady
Sizden başka şikayetçi olan oyuncularımız da var @nossmm , tam olarak sizin şikayetiniz olmasa da genel olarak LSA yavaşlaması, kasma problemi, baştan başlatama gibi şikayetler alıyoruz. Bu sorunla ilgili birkaç düzeltme güncellemesi eklendi aslında, bir nebze fark etti, ancak sorun tamamıyla çözülemedi. Her gün şikayetlerini devam ettiğini bildiriyoruz. Şu anda en çok şikayet gelen mobil cihazların konfigürasyonu üzerinde çalışmalar yapılıyor.
Tüm FoE ülkelerinde sorun devam ediyor, durumun yarattığı rahatsızlıktan dolayı gerçekten üzgünüz, umarız kısa bir süre içinde sorunun çözüldüğü bilgisini sizlerle paylaşabiliriz.

Tulkas

Well-Known Member
Mobilde LSA'da bir eyaletin üzerine tıkladığınızda eyalet bilgisi olan pencere gelir, tekrar tıklasanız da yok olmazdı. Şimdi ise pencere 1 tıkta geliyor 1 tıkta gidiyor. Mobilde hızlı savaşan ben gibi oyuncular, seri savaşırken ciddi sıkıntı yaşıyoruz. Yani böyle bir değişimi yapmak kimin neden aklına gelir bilmiyorum. Durduk yere ufak ama önemli detaylar değişiyor oyunda. Bu ara fazla sık ve can sıkıcı olmaya başladı. Buraya yazılmıyor olması, beğenildiği imajı oluşturmasın lütfen. İnsanlar foruma yazmayı bir yol olarak görmüyor ya da hala forumu bilmeyen/kullanmayan oyuncular da çok. Lütfen geliştirme sağlayamıyorsanız, alışkanlıklarımızı bari bozmayın. Kıtada da aynısını yaptınız. Ufak keyiflerimizi çekilmez anlar haline getiriyorsunuz.

sleeplesslady

Well-Known Member
Mobilde LSA'da bir eyaletin üzerine tıkladığınızda eyalet bilgisi olan pencere gelir, tekrar tıklasanız da yok olmazdı. Şimdi ise pencere 1 tıkta geliyor 1 tıkta gidiyor. Mobilde hızlı savaşan ben gibi oyuncular, seri savaşırken ciddi sıkıntı yaşıyoruz. Yani böyle bir değişimi yapmak kimin neden aklına gelir bilmiyorum. Durduk yere ufak ama önemli detaylar değişiyor oyunda. Bu ara fazla sık ve can sıkıcı olmaya başladı. Buraya yazılmıyor olması, beğenildiği imajı oluşturmasın lütfen. İnsanlar foruma yazmayı bir yol olarak görmüyor ya da hala forumu bilmeyen/kullanmayan oyuncular da çok. Lütfen geliştirme sağlayamıyorsanız, alışkanlıklarımızı bari bozmayın. Kıtada da aynısını yaptınız. Ufak keyiflerimizi çekilmez anlar haline getiriyorsunuz.
Bu konunun bir sonraki güncellemede düzeleceği bilgisini aldık, güncelleme detayları, tarihi daha gelmedi ama geldiğinde sizlerle paylaşacağız

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
sayın oyun yöneticileri 30 saniye önce oyunu açtığımda oyun bana güncelleme yapmam gerektiği hakkında uyarı verdi oyunu güncelledim fakat
yüzde 99’a geldiğinde oyunu kapatıyor birkaç defa denememe rağmen sonuç değişmedi

sleeplesslady

Well-Known Member
sayın oyun yöneticileri 30 saniye önce oyunu açtığımda oyun bana güncelleme yapmam gerektiği hakkında uyarı verdi oyunu güncelledim fakat
yüzde 99’a geldiğinde oyunu kapatıyor birkaç defa denememe rağmen sonuç değişmedi
teknik bir sorun meydana gelmiş, hemen müdahale ettiler, şimdi girebiliyor olmanız lazım, tekrar dener misiniz lütfen