• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Güncelleme 1.208 Geri Bildirimleriniz

xmen

Emekli Takım Üyesi
YEN%C4%B0%20LOGO%20HAZIR%20PNG.png

Değerli oyuncularımız 1.208 güncellemesi hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

Arden

Active Member
Selamlar,
Etkinliğin 3 temmuzda başlayacağını yazmışsınız güncelleme bilgi sayfasında,sanırım 13 temmuz olacaktı.
Bir de betada etkinlik başladığında mobile eklenmesi gecikmişti, yeni etkinliğin mobile hemen eklenmesinin mümkün olmadığı,güncelleme beklememiz gerektiğini söylemişlerdi. Böyle bir problem sunucularda da yaşanacak mı yoksa bu güncelleme ile hazırlığı yapılıp başladığı an mobile eklenecek mi etkinlik?
Teşekkürler,kolay gelsin.

sleeplesslady

Well-Known Member
Selamlar,
Etkinliğin 3 temmuzda başlayacağını yazmışsınız güncelleme bilgi sayfasında,sanırım 13 temmuz olacaktı.
Bir de betada etkinlik başladığında mobile eklenmesi gecikmişti, yeni etkinliğin mobile hemen eklenmesinin mümkün olmadığı,güncelleme beklememiz gerektiğini söylemişlerdi. Böyle bir problem sunucularda da yaşanacak mı yoksa bu güncelleme ile hazırlığı yapılıp başladığı an mobile eklenecek mi etkinlik?
evet 13 temmeuz olacaktı, yanlışlık için özür dileriz.
Beta yanlışlıkların, hataların bulunması için bir test alanı olarak görülebilir; orada fark edilen hata canlı sunucularda mutlaka giderilir, dolayısıyla etkinlik başladığında her platformda başlayacaktır. Aksi bir durum bize bildirilmedi.

Ballistic

Well-Known Member
Selamlar,
Betada etkinligin mobile geç gelmesi sorununu ben de yaşadım ve araştırdım. Beta mobilde sistem şöyle işliyor sanırım. Etkinlik başlıyor bütün sunuculara güncelleme gelesiye kadar mobile etkinlik gelmiyor. Mesela şu an yaz etkinligi başlamış olması gerekiyor ama mobilde böyle bir etkinlik gözükmüyor 1.208 güncellemesi bütün sunuculara geldiğinde biz de yaz etkinligini beta mobilde görebileceğiz. Normal sunucularda gecikme yaşanacagını sanmıyorum.

Ballistic

Well-Known Member
Ben antikacıda nöbetci yerleşimi, taktik uzmanı gibi binalar gördüm. Bunlar hep var mıydı yeni mi geldi yoksa benim gözümden kaçan güncelleme mi oldu?
Bir de antikacıda çıkan binaların tam listesi var mi nerden bulabilirim

FF Afrexia

Well-Known Member
Şehir düzenleme sayfasındaki hataların bir sonraki güncellemede düzeleceğini söylemiştiniz sanki o güncel bu güncel değil miydi :(

sleeplesslady

Well-Known Member
Şehir düzenleme sayfasındaki hataların bir sonraki güncellemede düzeleceğini söylemiştiniz sanki o güncel bu güncel değil miydi :(
1.208 ile düzelmesini bekliyorduk ancak listeye yazmamışlar. Yine de her hatayı listelemeyebiliyorlar; güncelleme geldikten sonra kontrolünü yapalım, bu arada biz ayrıca sorarız Merkez Destek birimine.

FF Afrexia

Well-Known Member
1.208 ile düzelmesini bekliyorduk ancak listeye yazmamışlar. Yine de her hatayı listelemeyebiliyorlar; güncelleme geldikten sonra kontrolünü yapalım, bu arada biz ayrıca sorarız Merkez Destek birimine.

Tamamdır teşekkürler ^^ Ayrıca arada görevler bölümü de açılmıyor araştırmay / kıtaya / lsa ya gir çık yapsam da düzelmiyo F5 le düzeliyor

xmen

Emekli Takım Üyesi
Tamamdır teşekkürler ^^ Ayrıca arada görevler bölümü de açılmıyor araştırmay / kıtaya / lsa ya gir çık yapsam da düzelmiyo F5 le düzeliyor

FF Afrexia merhabalar, tarayıcı kaynaklı olabilir, farklı bir tarayıcından denemenizi rica ederiz, veya tarayıcıda bir temizlik gerebilir. Lütfen sonucu bize bildiriniz. :)

sleeplesslady

Well-Known Member
Ben antikacıda nöbetci yerleşimi, taktik uzmanı gibi binalar gördüm. Bunlar hep var mıydı yeni mi geldi yoksa benim gözümden kaçan güncelleme mi oldu?
Bir de antikacıda çıkan binaların tam listesi var mi nerden bulabilirim
1.206 güncellemesinde Antikacı için yeni binalar eklendi, güncelleme içinde yazan binalar arasında yoktu ama her binayı yazmamış olabilirler; maalesef elimizde liste yok ama bu konuyu sordum, ne zaman eklendiğini yani