• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Güncelleme 1.204 Hakkında Geri Bildirimleriniz

sleeplesslady

Well-Known Member
YEN%C4%B0%20LOGO%20HAZIR%20PNG.png

Değerli oyuncularımız 1.204 güncellemesi hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Bazende x oyuncu ile arkadaş olmama rağmen ürün alışverişine girdiğimde kendisinin üzerinde sanki arkadaş değilmişiz gibi kilit işareti çıkıyor.bu sorun çok uzun zamandır var.ben ara ara yaşıyorum bu sorunu.lütfen bunuda bildirin ve bunuda düzeltsinler

sleeplesslady

Well-Known Member
Bazende x oyuncu ile arkadaş olmama rağmen ürün alışverişine girdiğimde kendisinin üzerinde sanki arkadaş değilmişiz gibi kilit işareti çıkıyor.bu sorun çok uzun zamandır var.ben ara ara yaşıyorum bu sorunu.lütfen bunuda bildirin ve bunuda düzeltsinler
Bu konu epey bir zaman önce gündeme gelmişti, mobilde ticarete girmeden önce komşu ve/veya listesinin görüntülenmesi gerekiyormuş, aksi takdirde ksistem listeyi algılayamıyormuş.

Killercasper.

Well-Known Member
YEN%C4%B0%20LOGO%20HAZIR%20PNG.png

Değerli oyuncularımız 1.204 güncellemesi hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.
bu güncelme geleli kaç gün oldu bilmiyom ama 2 dir şu sorunu yaşıyorum yeni loncama katılmış birisinin ticaret ve devasasına katkı yapamıyorum aynı durum yeni arkadaş oldugum kişilerdede geçerli bu gün yine eni arkadaş listeme katmış oldugum 1 kişnini devasasına ve ticaretlerine yardım edemdim bu arada yardım edememe sebebim lonncadal ve ya arkadaş olmadıgım içinmiş

not : bu devasa bi ve ticaret yadımlarını loncama veya arkadaş listeme katıldıktan 8 9 saat sornasında oldu

sleeplesslady

Well-Known Member
bu güncelme geleli kaç gün oldu bilmiyom ama 2 dir şu sorunu yaşıyorum yeni loncama katılmış birisinin ticaret ve devasasına katkı yapamıyorum aynı durum yeni arkadaş oldugum kişilerdede geçerli bu gün yine eni arkadaş listeme katmış oldugum 1 kişnini devasasına ve ticaretlerine yardım edemdim bu arada yardım edememe sebebim lonncadal ve ya arkadaş olmadıgım içinmiş

not : bu devasa bi ve ticaret yadımlarını loncama veya arkadaş listeme katıldıktan 8 9 saat sornasında oldu
Bu tip durumlarda lütfen bize hata olduğu zaman ekran görseliyle birlikte bildirim açın, yardımcı olmaya çalışalım

Killercasper.

Well-Known Member
Bu tip durumlarda lütfen bize hata olduğu zaman ekran görseliyle birlikte bildirim açın, yardımcı olmaya çalışalım
bazen oluyo bu hata ama bi daha denk gelirsem ekran kaydı atıcam mesela dün 5 kişi arkadaş ekledim cm yapak için görevim vardı bu sorun 2 sinde oldu yanlış hatırlamıyosam