• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Güncelleme 1.197 Hakkında Geri Bildirimleriniz

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi

YEN%C4%B0%20LOGO%20HAZIR%20PNG.png

Değerli oyuncularımız 1.197 güncellemesi hakkında geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Oyun Ayarlar bölümünden artık oyuncu adınızı değiştirebilirsiniz ibaresi yer alıyor güncellemede.artık her oyuncu istediği kadar nick değişimi mi yapabilecek yoksa 1 defaya mahsus mu bu durum ?

xmen

Emekli Takım Üyesi
Oyun Ayarlar bölümünden artık oyuncu adınızı değiştirebilirsiniz ibaresi yer alıyor güncellemede.artık her oyuncu istediği kadar nick değişimi mi yapabilecek yoksa 1 defaya mahsus mu bu durum ?
180 günde bir defa değişim sağlanabilecek, yani bir yıl da iki defa diyebiliriz :)

Hatti

Active Member
1- Özellikle etkinliklerde verdiğiniz set binalar (Kiraz çiçeği, Fil çeşmesi, Mihrace'nin Sarayı, Hasat ambarı, Piazza seti vs) gibi binaların envanterde bir arada gösterilmesi sağlanabilir mi? Parçalar farklı çağlarda olduğunda çok karmaşık bir şekilde envanterde görünüyor, hangi parça vardı, hangisi yoktu, yükseltmesi var mı, yok mu belli değil)

2- Yine özellikle etkinliklerde verdiğiniz ve belli bir seviye yükselttikten sonra ki seviye çeşit olarak seçtiğimiz binalar var. Bulunduğumuz döneme göre kimini erzak, kimi para, forge puan, saldırı, savunma özelliği vereni seçiyoruz. Bu binalar için değiştirme ödülü gibi bir eklenebilir mi? Çağ yükseltme gibi.. (Athena mihrabı, Pagodalar, trenler, gemiler gibi özel binalar için)

3- Envantere kaldırma kutusu eklenebilir mi? Binaları envantere kaldırmak için Bina Depolama kitine ihtiyaç oluyor, bu da her zaman bulunmuyor.

Teşekkürler

serdalca08

Well-Known Member
Elmas ile mahlası değiştirme tanınsın, 180 günde bedava değişim nedir be .her şey inno için xD

FF Afrexia

Well-Known Member
Her üretim binasında seçim yaparken örneğin 5 tane ürün binam var ilkine girdim 5 ini de ardı ardına serice basabiliyorum bu çok güzel ama 5. den sonra ekran kapanınca son binayı bana büyültüyo bu kısmı güzel olmamış bence

Tulkas

Well-Known Member
180 günde bir defa değişim sağlanabilecek, yani bir yıl da iki defa diyebiliriz :)
Eski kullanıcı adımıza belli bir süreyle koruma sağlanıyor mu? Misal şu an adımı değiştirsem, başkası hemen benim eski adımı alabilir mi? Yoksa belli bir süre o isimin alınmama durumu var mı yoksa hiçbir şekilde alınamıyor mu?

xmen

Emekli Takım Üyesi
Eski kullanıcı adımıza belli bir süreyle koruma sağlanıyor mu? Misal şu an adımı değiştirsem, başkası hemen benim eski adımı alabilir mi? Yoksa belli bir süre o isimin alınmama durumu var mı yoksa hiçbir şekilde alınamıyor mu?

nossmm değiştirdiğinizde kullanıcı adınız başkası tarafından alınabilir duruma geliyor. Eski nickler korunmuyor. Daha önce 2 ay süre ile korunsun şeklinde öneriler olmuş fakat 180 günde bir değişim olduğu için bir anlamı da olmuyor.

En az 4 en fazla 24 karaktere kadar kullanıcı adı belirleyebiliyorsunuz. Sağlıklı günler dilerim.

Son düzenleme:

refocus

Well-Known Member
Mesajlaşma bölümünde yapılan düzeltme geri gitmiş. Birisi bişey yazınca tüm mesaj tekrar altı kayıyor. Bunu önceki güncellemelerde gidermişti sistem ama şu an yeniden eskiye dönmüş... @xmen

Sensei

Well-Known Member
son güncelleştirmeleri bende beğendim.
özellikle üretim binalarındaki yenilik çok iyi olmuş, binalar şehrinde dağınıksa eğer tek tek aramana gerek kalmamış, seri bir şekilde hepsini üretime başlatabiliyorsun.
"onay kutucuğu" sadece elmas için vardı. devasalarda ve üretim binalarında da vardı ancak daha önce "tekrar gösterme" işaretlendiğinde değiştirilemiyordu. yanlış fp desteklerinin önüne geçmek için güzel bir özellik getirilmiş. Üretim binaları içinde aynı şekilde geçerli. yanlışlıkla 24 saatlik üretimi iptal edilen durumlar olabiliyordu, bunların hepsinin önüne geçilmiş.

teşekkürler

xmen

Emekli Takım Üyesi

Burada bir düzenleme yapmam gerekiyor, 60 gün boyunca eski nick korunuyormuş. :)

Son düzenleme: