• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Güncelleme 1.119

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34832

Guest
Forge_of_Empires_Character_Toga_1.3.png 1.119 güncellemesi ile sağlanan gelişme ve düzenlemeler hakkındaki kıymetli fikirlerinizi ve tecrübelerinizi bizimle burada paylaşın.

DeletedUser35412

Guest
Harikasinizzzzzzzzzzzzzz storm abi canim stirm abi güzel konusumlu silvervolf abim destek ekibinin bas tacı climber abim ekibce cok iyisiniz tatlısınız ve hurmetcilsiniz sizleri cooooookkkkkkkkkk sevjyorum

DeletedUser34435

Guest
Savasirken birlik secimlerinde haydut icin ayri bir buton olmali; haydut secimi icin once yaya birliklerin tamamini gecmemiz gerekiyor ya da ilk olarak haydut cikmali, cunku en fazla kullangimiz birlik haydut. Ilginize tesekkurler.

M1 Grand

Well-Known Member
Günlük görevde, mücadeleci sandığı ve toplayıcı sandığı haftada bir tercih edilebilmeli. Cila ve motivelerden sadece para değil %50 oranında erzak ve para gelmeli diye düşünüyorum. Bunun için güncelleme gelirse güzel olur.

DeletedUser35898

Guest
Devasa binalar ve katkı listesi mobildeki gibi aynı sekmede yer almalı daha kullanışlı ve kolay olur.

DeletedUser17206

Guest
devasa binaların ürün vermesi düzeltildimi hala yakın gelecek ürünü veriyor yeni güncellemede bunuda düzeltirmisiniz

serdalca08

Well-Known Member
Lonca seferler haritasında 2adet altın ejderha kalıntısı vardı bi zaman sonra baktım 1adete düşmüş 1defa daha başıma gelmişti önemsememiştim .Bu kalıntılar kayboluyor mu bi zaman sonra bilgi verir misininiz (Platform mobil)