• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Çözüldü Görsel hata

Black.DEVIL

Well-Known Member
20210208_225927.jpg

Normalde ürünlerin resmi ve miktarının olduğu bu bölüm ürün elimizde yok iken kırmızı ama ürünü tamamladığımızda rengi yeşile dönerdi ve daha güzel hoş bi görüntü sağlardı bu bi hatamı yoksa artık bölemi olucak

Beyazgiyenadam

Süper Oyun Operatörü
Yönetici
Forge Of Empires
Merhaba @Nick.fury
Sizden talep edilen ürün miktarı 450.
Elinizdeki ürün ise 477 görünüyor.
Yani elinizde ürün var olduğundan yeşil görünüyor. 449 veya daha az ürününüz olsa o bölüm kırmızı olacaktı

Black.DEVIL

Well-Known Member
Ama benden istenen 450 benim elimdeki 477 eskiden bu durumda da yeşil olurdu ürün eksik değil ki kırmızı olsun

Beyazgiyenadam

Süper Oyun Operatörü
Yönetici
Forge Of Empires
Evet o ayrıntı gözümden kaçmış. Haklısınız :)
Bu durumu raporlayalım
İlginiz için teşekkür ederiz.

sleeplesslady

Well-Known Member
yok hiç bir şey demediler daha da, eğer hep kırmızı idiyse öneri diyecektim, yok yeni kırmızı olduysa hata diyeceğim tekrar

Black.DEVIL

Well-Known Member
yok hiç bir şey demediler daha da, eğer hep kırmızı idiyse öneri diyecektim, yok yeni kırmızı olduysa hata diyeceğim tekrar
Tamamdır ama emin olabilirsiniz yeşildi bayadır bina kurmuyorum diye fark etmedim sanırım önceden geçenlerde himeji kurdum şaşırdım bian bu niye böyle falan oldum yıllardır mobil oyuncusuyum farklı bişe gördümmü dikkatimi çekiyor.
Bu arada yönetim binasının adı halen ingiliççe :D

sleeplesslady

Well-Known Member
Tamamdır ama emin olabilirsiniz yeşildi bayadır bina kurmuyorum diye fark etmedim sanırım önceden geçenlerde himeji kurdum şaşırdım bian bu niye böyle falan oldum yıllardır mobil oyuncusuyum farklı bişe gördümmü dikkatimi çekiyor.
Bu arada yönetim binasının adı halen ingiliççe :D
yönetim binası önümüzdeki güncelleme ile düzelecek bilgisi geldi; duyuru gelince listesinde var mı bakacağız :)

Black.DEVIL

Well-Known Member
20210218_154612.jpg

Konu başlığını ÇÖZÜLDÜ diye değiştirebilirsiniz sorun düzeltilmiş tamda dediğim gibi elimde olan ürün arka planı yeşil olmayan ürünün arka planı kırmızı elinize sağlık iyi çalışmalar dilerim.