• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

GÜZ ETKİNLİĞİ HAKKINDA

FF Afrexia

Well-Known Member
Etkinlik sonunda fazlaca ürün pasta yapamadığım için elimde kaldı bundan dolayı 3 çeşit önerim var

1- Ürün skalası daralsın 5 ürün yerine 3 ürün olsun

2- Herhangi bir üründen bir tane feda edip pastalara ürünlerine yenileme atabilelim pastaların istediği ürünler değişsin

3- Boşta kalan etkinlik ürünleri (belli bir miktarı mesela toplam 20 tane elimde 16 tane ürün kaldıysa 16 , 24 ürün kaldıysa 20 tanesi) ertesi seneki etkinlikte bize geri verilsin

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Orantılı şekilde harcama yapsaydın elinde 2-3 tane kalırdı en fazla . Bende hiç kalmadı mesela. Seçim yaparken dengeleme yapmalıydın.ama fikrine katılıyorum yapılabilir böyle bişey

FF Afrexia

Well-Known Member
Orantılı şekilde harcama yapsaydın elinde 2-3 tane kalırdı en fazla . Bende hiç kalmadı mesela. Seçim yaparken dengeleme yapmalıydın.ama fikrine katılıyorum yapılabilir böyle bişey

Hocam emin ol orantılı harcadım hepsinden eşit miktarda olarak ilerlerken yerden veya günlük görevden gelenlerle oran bozuldu ve kaldı elimde

Son düzenleme:

xmen

Emekli Takım Üyesi
Değerli Afrexia bunu notlarımız arasına alıyoruz ayrıca iletebiliriz. Öneriniz için teşekkür ediyoruz, konuyu genel tartışmaya alıyorum müsaadenizle. Keyifli oyunlar dilerim.

El Ozita

Active Member
Katılıyorum. Benim de elimde 3 çeşit malzeme, 12 tane elma kaldı günlük görevlerin verdiği orantısız malzemeler yüzünden. En azından malzemeler arası takas sistemi gelmeliydi diye düşünüyorum sırf bu yüzden sıralamada çırağa bile giremedim ve hasat ambarı 3. seviyede kaldı.

FF Afrexia

Well-Known Member
Katılıyorum. Benim de elimde 3 çeşit malzeme, 12 tane elma kaldı günlük görevlerin verdiği orantısız malzemeler yüzünden. En azından malzemeler arası takas sistemi gelmeliydi diye düşünüyorum sırf bu yüzden sıralamada çırağa bile giremedim ve hasat ambarı 3. seviyede kaldı.

Ürünler arası takas fazla basit olur yapmazlar onu :D ama alternatif yapabilcemiz bişiy lazımdı profesyonele rahat girebilcekken giremedim ben de bütün ürünlerim tarçın çikolataydı :/ (bu arada OZZY KRALDIR :D)