• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Bilgilendirme Forge Bowl Değişiklikleri

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team
Sevgili Oyuncular,

Bir sonraki güncelleme ile Fiore Köyü bonuslarında dengeleme yapılacaktır, bu da yeni Büyük Ödülümüzün sunduğu ödüllerin artması anlamına gelmektedir.

Fiore Köyü Geliştirmesi
BuildingAsset.png
  • Seviye 8
    • Madalya sayısını belirleyen çarpan faktörü 1 yerine 1.1
  • Seviye 9
    • Rastgele Ürün sayısı 32 yerine 33
    • Lonca Hazinesi için ürün sayısı 25 yerine 30
    • Madalya sayısını belirleyen çarpan faktörü 1.1 yerine 1.3

Umarız bu değişiklikleri beğenirsiniz, geri bildirimlerinizi bekliyoruz.! Bu değişimi beğeneceğinizi umuyoruz. Her zaman olduğu gibi geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Sevgilerle,
Forge of Empires Takımınız

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team
Sevgili Oyuncularımız;

Fiore Köyü'nde 27 Ocak itibarıyla yapılacak olan değişiklikleri aşağıda bulabilirsiniz. Bu değişiklikle Forge Puan eklemeleri yapıldı.

Level 4 - 1 Forge Puanı
Level 5 - 2 Forge Puanı
Level 6 - 3 Forge Puanı
Level 7 - 4 Forge Puanı
Level 8 - 5 ForgePuanı
Level 9 - 7 Forge Puanı
Level 10 - 9 Forge Puanı

Her zaman olduğu gibi geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

Sevgilerle,
Forge of Empires Takımınız

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team
Unutmayınız ki Beta serverın amacı denemelerin yapılması, dolayısıyla bazı ayarlama denemeleri orada yapılabilir ancak bunlar canlı serverlarda hiç hayata geçirilmeyebilir. Beta'daki her değişiklik ve ayar canlı serverlarda olmayabilir, farklılıklar gösterebilir.

Kimmer

Member
Artık günde bir etkinlik görevi yapabiliyorum. Sonra 24 saat beklemem gerekiyor. Bronz ligde kaldım. Altından vazgeçtim bu gidişle gümüşe bile geçemem. Neden böyle oluyor?

IchibeiHyousube

Well-Known Member
Bu çok güzel haber binanın FP vermiyor oluşu bir çok arkadaşımı ve beni hayal kırıklığına uğratmıştı. Kırılan hayallerimizi japonla yapıştırmış oldunuz ama bir kere kırıldı o hayaller, orijinali gibi değil bilginiz olsun :):)

oyun tamamen savaşma oyunu. bu yüzden bu binaya son seviye için +30 saldırı ordusu için saldırı puanı eklenirse çok güzel olur.

sadece fiore köyü için değil bir çok bina için bu şart. Lsa, kıta seferleri ve diğer savaş alanları için saldırı ordusu için saldırı ve savunma puanları çok önemli.