• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

FAZLA MADALYALARIN DEĞERLENDİRİLMESİ.

• Konuyu başlatan DeletedUser35258
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35258

Guest
Merhabalar sevgili FOE oyuncuları. Bu başlık altında elimizde biriken Fazla madalyaların daha işlevsel hale getirilmesi ile ilgili bir kaç teklif sunmak isitiyorum.
- Pazar kısmında ilgili bir bölüm açılarak
* Madalya karşılığı ÜRÜN
* Madalya karşılığı İLERLEME PUANI
* Madalya karşılığı ALTIN
seçenekleri olursa ,
- Kişilere de madalya bağışı yapılabilir ise

Biriken madalyalarımız daha anlamlı hale gelecektir. Genişlemesini tamamlamış oyuncular için Devasa binalarda sıra almak anlamsız madalya birikimine yol açtığı için çok da cazip olmamaktadır.
Yukarıdaki tekliflerime veya benzer tekliflere destek verebilirseniz çok sevinirim. Teşekkür eder herkese iyi oyunlar dilerim.

DeletedUser35194

Guest
Kesinlikle katılıyorum. Bu fazlalık madalyaları olumlu bir şekilde değerlendirebileceğimiz yeni düzenlemeler getirilebilir.

DeletedUser35258

Guest
Arkadaşlar etkileşim ve katılım için yoruma + koyarsanız çok iyi olur.

DeletedUser36315

Guest
benim daha cok yolum var madalya konusunda ama sizin için tavsiyem eger yukardakiler yapılmıyor ise oyuna gelen etkinliklerdeki ödülleri madalya ile direk alma hakkı veya madalya ile belirli özel günlerinde madalya magazası acılsın ordan belirli ürünler alınsın mesela madalya ile yeni simgeler binalar asker felan alınabilir özel günlerde