• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Raporlandı Devasaları depolama

Entman

Member
Devasalar ile ilgili bu konuda daha önceden böyle bir konu açıldı mı bilmiyorum açıldı ise affola

Oyuna yeni başlayıp bir acemilikle zamanında kurulan çokça yer kaplayan devasaların bina depolama ile depoya kaldırılma seçeneği olsa strateji değiştirme açısından iyi olur en azından kısa vadede oyuncular için faydalı olacağını düşünüyorum

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Oyunumuza gösterdiğiniz ilgi ve değerli öneriniz için çok teşekkür ederiz.
Önerinin yeterli ilgiyi gördüğünün göstergesi olarak ve değerlendirmeye alınmasını sağlamak için diğer oyuncularımızın da bu konu hakkındaki görüşlerini alabilirsek çok mutlu oluruz. Keyifli Oyunlar Dileriz.

FF Afrexia

Well-Known Member
Devasalar ile ilgili bu konuda daha önceden böyle bir konu açıldı mı bilmiyorum açıldı ise affola

Oyuna yeni başlayıp bir acemilikle zamanında kurulan çokça yer kaplayan devasaların bina depolama ile depoya kaldırılma seçeneği olsa strateji değiştirme açısından iyi olur en azından kısa vadede oyuncular için faydalı olacağını düşünüyorum

Katılıyorum yanlışlıkla bina sildiğim de oldu yine ürün toplamak zorunda kaldım binayı depolayabilir ve sonradan maliyetsiz ya da düşük bir elmas (örneğin 50-100) karşılığı da olsa geri dikebilmek güzel olur erken kurulunca çok yer kaplayan ama ilerde işe yarayabilecek devasalar da var sonuçta (ayasofya)

Darkest Fear

Well-Known Member
bence de devasa binalar depolanabilsin. ama bence şöyle olsun: bina depolama şeyi alınıyor ya (şu an adını unuttum :D) onunla depolayabilelim zaten ozalitleri toplamak oldukça zor bir de delfi kahini hariç bütün devasalara ürün harcıyoruz bu da silinirse emek sömürüsü oluyor.