• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Duyuru Cadılar Bayramı Yarışması- S.S.S

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team
New_FAQ.png

SSS - Sıkça Sorulan Sorular

• Doğru cevap vermeme rağmen neden ödülü alamadım?
    • Her meydan okuma için sadece 5 kazanan var. Doğru cevabı vererek çekilişe katılma şansı elde ettiniz ve çekiliş sonunda 5 talihli kazanan oldu, ödüller de onlara verildi.
  • Başka bir meydan okuma var mı? Eskisini oynayabilir miyim?
    • Evet! Eski meydan okumaları kapatmıyoruz yani 6 Kasım 23:59'a kadar 22 Ekim'deki ilk meydan okumaya da katılabilirsiniz.
  • Her bir meydan okuma için sonuçları nasıl takip edebilirim?
    • Sonuçlar ve ödüller 6 Kasım'dan sonra destek sistemi yetkililerimiz tarafından dağıtılacak ve açıklanacak.
  • Neden bir meydan okuma şu anda bana aktif değil?
    • Her bir meydan okumanın açılış tarihi var, bu demektir ki siz daha açılmadan önce girmeye çalışıyorsunuz.
  • Büyük ödülü kazanmak için ne yapmam lazım?
    • Tüm meydan okumalara katılarak 10-16 arasında puan toplamanız gerekiyor. Her meydan okumadan 4 puan toplayacaksınız, yani eğer zamanınızı ayırır ve doğru cevap verirseniz kazanma şansınız artar.
    • İlk meydan okuma 'şans odaklı' bir puzzle olduğu için, katıldığınız anda 4 puanı garantilemiş oluyorsunuz.
    • Kazananlar çekilişle seçilecek. Çekilişte 10 ile 16 arasında puan alan tüm katılımcılar aynı şansa sahip olacak.
  • Meydan okumaların cevaplarını lonca arkadaşlarımla paylaşabilir miyim?
    • Bu size kalmış, ama şunu bilin ki doğru cevap sayısı ne kadar çok artarsa kazanma şansınız da o kadar azalacak.
  • Benim cevaplarımı kimsenin kopyalamasını istemiyorum! Meydan okuma cevaplarını ulu orta yazmak güvenli mi?
    • Evet! meydan okumadaki cevaplar moderasyonlu olacak, yani katılımcılar birbirlerinin verdiği cevapları ASLA göremeyecekler.