• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Gerçekleşti Bildirim Ayarları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

VaressaDpont91

Active Member
Arkadaş tavernasının dolması da bildirim ayarlarına eklenmeli. Böylece dolduğunda biriken parayı toplarım ve yeni kişilerin masaya oturabilmesi için yer açılır. Şahsen ben Tavernam dolduğunda bildirim almak isterim. Aşşağıda ki görseldeki 4 seçeneğin altına 5. seçenek olarak konulmasını öneriyorum.

Eklentiler

• Screenshot_2020-10-14-16-44-43.png
    Screenshot_2020-10-14-16-44-43.png
    339,6 KB · Görüntüleme: 17

xmen

Emekli Takım Üyesi
Değerli önerileriniz için teşekkür ederiz. Geliştiricilere ulaştırmaktan memnuniyet duyacağız. Diğer oyuncularımızın da bu konu hakkındaki görüşlerini merak ediyoruz. Keyifli Oyunlar Dileriz.

FF Afrexia

Well-Known Member
Arkadaş tavernasının dolması da bildirim ayarlarına eklenmeli. Böylece dolduğunda biriken parayı toplarım ve yeni kişilerin masaya oturabilmesi için yer açılır. Şahsen ben Tavernam dolduğunda bildirim almak isterim. Aşşağıda ki görseldeki 4 seçeneğin altına 5. seçenek olarak konulmasını öneriyorum.

Böyle bir bildiirm zaten mevcut Tavernan doldu şeklinde mi ne mobilden girdiğim zamanlar görüyordum

VaressaDpont91

Active Member
Kardeşim şuan baya kafadan sallıyorsunuz. Tavernam 5'de 5 doldu bildirim falan gelmedi. Ayarlarda bile yok böyle bir özellik, sizde nasıl olsun ? Ekran fotosu atın görelim varmıymış.

ÇokFena

Well-Known Member
zaten var bildirim geliyor
Kardeşim şuan baya kafadan sallıyorsunuz. Tavernam 5'de 5 doldu bildirim falan gelmedi. Ayarlarda bile yok böyle bir özellik, sizde nasıl olsun ? Ekran fotosu atın görelim varmıymış.
ben uğraşamam seninle acemi sensin taverna işareti yok tamam daha sabah geldi başka seçeneklerde gizli
Bildirimler üstüyse geldiği için bazen görünmüyor

VaressaDpont91

Active Member
ben uğraşamam seninle acemi sensin taverna işareti yok tamam daha sabah geldi başka seçeneklerde gizli
Bildirimler üstüyse geldiği için bazen görünmüyor
Harbiden böyle birşey varmış. Bu sefer bildirim geldi. Ama öncekinde gelmemişti. Sanırım oyun hatası. Ayrıca bildirim ayarlarında olmamasına rağmen nasıl bildirim geliyor anlamış değilim. Kafadan sallamıyormuşsunuz. Özür dilerim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.