• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Başlangıç Paketinin Adetinin Fiyata Göre Yerin Dibinde Olması

AlphaMax

Active Member
Yeni başlayan olsun ilerki seviyelerde olanlar olsun araştırma paketi teklifi öyle saçma gülünç ki .
10 fp ve 5x çağ ürünü verilmesi oyuncuya sakın bu paketi alma demek gibidir.
yeni başlayanlar bile rahatlıkla ürün fp elde edebilirken kim 10 fp için 40 lira öderki.
Keşke anlaşma yapıp 1000 fp ve 500x ürünü biz versekte yönetim bize verse 40 lirayı .
Kısacası sadece bir binadan birsürü ürün fp verirken yöentimin satın almada cimri olması bir rürün satın alırken kara gectiğimizi hissettirmesi lazım değilmidir

FF Afrexia

Well-Known Member
Katılıyorum ama fiyatların böyle saçma olması oyunun pay to win olmasını önlüyo tek güzel yanı da bu :d

FF Afrexia

Well-Known Member
Oyun sizce pay2win değil mi

Pay2win oyunu açtığınız andan itibaren belli bir miktar para ile 4 5 aylık kişiye rahatça ulaşmaya denir
Yanlış biliyorsam düzeltin oyun temel olarak fp üzerine kurulu ve 1fp=50 elmas 50 elmas =(ortalama) 5 6 tl
Sadece demir devrine geçmek bile tahminimce 100 fp istiyor bu da 600tl eder kimsenin bu parayı kolayca verceni sanmıyorum

Ballistic

Well-Known Member
Pay2win oyunu açtığınız andan itibaren belli bir miktar para ile 4 5 aylık kişiye rahatça ulaşmaya denir
Yanlış biliyorsam düzeltin oyun temel olarak fp üzerine kurulu ve 1fp=50 elmas 50 elmas =(ortalama) 5 6 tl
Sadece demir devrine geçmek bile tahminimce 100 fp istiyor bu da 600tl eder kimsenin bu parayı kolayca verceni sanmıyorum
Pay2win oyunda emek veren insanın parayla önüne geçebilmektir. Mesela etkinliklerdeki lig sistemi elmas harcayan kişiler her zaman daha fazla ödüle ulaşıyor hem günlüj ödüller hem listeli ödüller hem lig ödülleri oyun pay2win ama kılıfına uydurmuşlar 20-25 gün gibi kısa bir sürede para yatıran ile para yatırmayan arasında uçurum bir fark oluşuyor. 10 tane vali konagı, 8 tane gözcü kulesi, 13 tane kış kulesi, metrelerce hipodrom gibi binalar gördüm.Benim para yatırmadan 10 tane vali konağı yapmam için 9 kere daha yaz etkinliğine katılmam gerekiyor sizce de pay2win olmamış mi:) ( anlattıklarımın konuyla alakası yok sadece yoruma odaklı konuştum) keşke lig düzenini bari degiştirseler insanları elmas almaya zorlamak enayi yerine koymakla aynı malum fiyatlar da ortada

FF Afrexia

Well-Known Member
Pay2win oyunda emek veren insanın parayla önüne geçebilmektir. Mesela etkinliklerdeki lig sistemi elmas harcayan kişiler her zaman daha fazla ödüle ulaşıyor hem günlüj ödüller hem listeli ödüller hem lig ödülleri oyun pay2win ama kılıfına uydurmuşlar 20-25 gün gibi kısa bir sürede para yatıran ile para yatırmayan arasında uçurum bir fark oluşuyor. 10 tane vali konagı, 8 tane gözcü kulesi, 13 tane kış kulesi, metrelerce hipodrom gibi binalar gördüm.Benim para yatırmadan 10 tane vali konağı yapmam için 9 kere daha yaz etkinliğine katılmam gerekiyor sizce de pay2win olmamış mi:) ( anlattıklarımın konuyla alakası yok sadece yoruma odaklı konuştum) keşke lig düzenini bari degiştirseler insanları elmas almaya zorlamak enayi yerine koymakla aynı malum fiyatlar da ortada

Ancak elmas bu oyunun nadir ürünü o 2 3 etkinlik binası kuranların çoğu elması dilek kuyusu/gençlik çeşmesi gibi ya da lsa gibi yerlerden kazanıyor satın almıyo satın alırsa olay PTW oluyo

serdalca08

Well-Known Member
Burdaki durum tamamiyle ekonomik ve siyasi durumunu gösterir.Turkiye gibi islamla yönetilen 3.sinif ülkelerin tl bakımından ne kadar kıymetsiz para birimi oldugunu söyleyebilirim.Birazda çuvaldızı kendimize batırmalıyız.Xd