• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kabul Edilmedi Asker yetiştirme seçimi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Black.DEVIL

Well-Known Member
Merhaba arkadaşlar ben daha önce bu durum hakkında bi konu daha açtım ama orada olayı tam manası ile açıklayamadım çünkü elimde çizim falan yoktu bende oturdum 4 saat boyunca telefonda farklı programlar arasında git gel yaparak biraz montaj yaptım ve çizimi tamamladım alta bırakıcam resmini ben bunu adminlerede verdim ama sizinde önerilerinizi beklerim.

AÇIKLAMA = ALCATRAZ . VALİ KONAĞI. Gibi binalar bizlere asker sağlıyor bende diyorumki şehirdeki 3 - 4 askeri binadan rastgele vericeğine biz kendimiz manuel olarak belirleyelim şundan şukadar bundan bukadar asker versinler gibisinden ihtiyacımıza göre asker yetiştirrlim daha iyi olmazmı sicede en azından ikidebir askeri bina kaldırıp dikmekle uğraşmayız.

Screenshot_20200808-001413_Gallery.jpg

Tamamen kendi örnek çalışmam ve ordaki askerler çağ atladıkça çağımıza göre değişicek yada şehirdeki askeri binalar orda beliricek sadece oyun yetkililerine kalmış.

Yorum ve önerilerinizi bildiriniz. Not. Toplam asker üretilen toplam asker anlamında.

DeletedUser24105

Guest
Merhaba arkadaşlar ben daha önce bu durum hakkında bi konu daha açtım ama orada olayı tam manası ile açıklayamadım çünkü elimde çizim falan yoktu bende oturdum 4 saat boyunca telefonda farklı programlar arasında git gel yaparak biraz montaj yaptım ve çizimi tamamladım alta bırakıcam resmini ben bunu adminlerede verdim ama sizinde önerilerinizi beklerim.

AÇIKLAMA = ALCATRAZ . VALİ KONAĞI. Gibi binalar bizlere asker sağlıyor bende diyorumki şehirdeki 3 - 4 askeri binadan rastgele vericeğine biz kendimiz manuel olarak belirleyelim şundan şukadar bundan bukadar asker versinler gibisinden ihtiyacımıza göre asker yetiştirrlim daha iyi olmazmı sicede en azından ikidebir askeri bina kaldırıp dikmekle uğraşmayız.

4875 adlı eklentiyi görüntüle

Tamamen kendi örnek çalışmam ve ordaki askerler çağ atladıkça çağımıza göre değişicek yada şehirdeki askeri binalar orda beliricek sadece oyun yetkililerine kalmış.

Yorum ve önerilerinizi bildiriniz. Not. Toplam asker üretilen toplam asker anlamında.
Katılıyorum

Sensei

Well-Known Member
elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. öneriniz bencede çok mantıklı, kazanılacak askerlerin hangi tür olacağının şansa bağlı olmaması gayet mantıklı

yanlız öneriniz 6 gündür pek ilgi görmemiş üzüldüm :rolleyes:

Black.DEVIL

Well-Known Member
elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. öneriniz bencede çok mantıklı, kazanılacak askerlerin hangi tür olacağının şansa bağlı olmaması gayet mantıklı

yanlız öneriniz 6 gündür pek ilgi görmemiş üzüldüm :rolleyes:
Evet ya böyle mantıklı bi yeniliğe kimse oralı olmuyor halbuki çok iyi olur :rolleyes:

1 tane desteklemeyen var kimmiş bakim o çıksın ortaya :D

Black.DEVIL

Well-Known Member
Valla bu geliştirme ekibimi diyonuz yönetim ekibimi bilmiyom ama kime raporluyorsanız artık bunlarda gram akıl yok saçma saçma şeyleri getiriyorlar ama mantıklı yenilikleri es geçiyorlar valla allah yardımcınız olsun adminler

Durum
Konu yanıtlara kapalı.