• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arkadaş Listesinin 140 ile sınırlı olması.

Desolator

Well-Known Member
Gelişen köyler, ilerleyen çağlar, genişleyen köyler, cm ihtiyacı olan bina sayısında artış ve hiç değişmeyen arkadaş listesi sınırı. Mevcut dünyamda yaklaşık 300 civarı binam var ve arkadaş listesi, lonca ve komşular ancak 250 yapıyor. Artık köyler sürekli cmsiz. Ayrıca köyde cm için öncelik sırası belirlenemediği için sürekli saçma sapan binalardan başlıyor otomatik cmler.. mutluluk konusunda dzenleme şart

EFKARPERDES1

Well-Known Member
cm sorunu başa bela idi. Son etkinlikte 15 findikkiran kuran herkes toplu cm kiti üretip kendi kendine cm yapıyor. Keşke 15 findikkiran alsaydiniz.Sizi dinegu dan çok eski tanırım.Cok eski oyuncusunuz sizde. Son etkinlik te 15 findikkiran almamış olmanız beni şaşırttı açıkçası
Gelişen köyler, ilerleyen çağlar, genişleyen köyler, cm ihtiyacı olan bina sayısında artış ve hiç değişmeyen arkadaş listesi sınırı. Mevcut dünyamda yaklaşık 300 civarı binam var ve arkadaş listesi, lonca ve komşular ancak 250 yapıyor. Artık köyler sürekli cmsiz. Ayrıca köyde cm için öncelik sırası belirlenemediği için sürekli saçma sapan binalardan başlıyor otomatik cmler.. mutluluk konusunda dzenleme şart

Desolator

Well-Known Member
cm sorunu başa bela idi. Son etkinlikte 15 findikkiran kuran herkes toplu cm kiti üretip kendi kendine cm yapıyor. Keşke 15 findikkiran alsaydiniz.Sizi dinegu dan çok eski tanırım.Cok eski oyuncusunuz sizde. Son etkinlik te 15 findikkiran almamış olmanız beni şaşırttı açıkçası
Almamış olabilir miyim :) ben genel olarak konuştum aslında.

serdalca08

Well-Known Member
Bu oyunu oynayan 140 kişi var mı ki arkadas listesini + layasınız . sacma sapan bi oyun ,asker havuzunda binlerce asker var biz hala maksimum 8 adet askerle savaşıyoruz kim ne yapsın bu oyunu.

Desolator

Well-Known Member
Bu oyunu oynayan 140 kişi var mı ki arkadas listesini + layasınız . sacma sapan bi oyun ,asker havuzunda binlerce asker var biz hala maksimum 8 adet askerle savaşıyoruz kim ne yapsın bu oyunu.
Evet bu da güzel bir nokta. Çift dalgalı savunma orduları ve çift dalgalı saldırı orduları seçebilmek lazım artık.