• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

1.99 Güncelleme

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35206

Guest
Selam iyi günler dilerim. Lütfen fp limitinin 15 olmasını önerin yetkililere. Mesela ben 12 saat işde olduğum için 4-5 fp boşa gidiyo. Lütfen ilgilenin şu mesele ile

DeletedUser34435

Guest
Ben de bunu merak ediyorum, hazine avcisini mobil uygulamaya koymayacak misiniz? Oyuna basladigim gunden beri her guncellemede mobile geldi mi diye bakiyorum ama goremiyorum. Bu ozelligi neredeyse hic kullanamiyorum; cunku oyuna gun icinde daha cok mobilden giriyoruz.
Bir de hazine avcisindaki odulleri guncelleyip 20-50 fp odulleri, bilgi tapinagi vs gibi oduller koyarak daha cazip hale getirebilirseniz daha cok ilgi ceker kanaatindeyim. Saygilar.

DeletedUser35188

Guest
Mobil oyunculari dört gözle hazine avı beklesin ama hiç kimse adını bile anmasin oyuncu isteklerini bu kadar gozardi etmeleri özellikle hazine avı dendiğinde hiçbir ses çıkmaması "değerlendiriliyor , calismasi var" vb. Tek bir açıklama bile gelmemesi garip. Yeni surumde ne olmuş olay geçmişi elimizin altında alışılan yerden alınmış yönetim binasının içerisine konulmuş bunca zaman oyunu oynayanlar acisindan edinilen alışkanlık ne sebeple değiştirildi acaba eğer oyuncu isteği ise neden onca önerilen şeyler için çalışma yapılmıyor da hiç lazım olmayan birşey yapılıyor diye de sorar mobil oyunculari.

DeletedUser35188

Guest
Mobilde gelen mesaj uyarısı mesajlar okunduktan sonra durmaya devam ediyor ikinci kez mesajlar bölümüne girince siliniyor.

DeletedUser34435

Guest
Mobilde dünya değiştirirken oturumu kapat yerine emeği geçenler gelmiş, oturumu kapat alta gitmiş, sabahtan beri her dünya değiştirme girişimimde önce emeği geçenleri ziyaret etmek zorunda kaldım. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum, güzel bir oyun tasarlamışsonız; ama oturumu kapat butonunun daha yukarı hatta en başa gelmesi daha doğru ve kullanışlı olurdu; hatta dünya değiştirmeyle ilgili daha kısa ve pratik bir çözüm bulunabilir. Saygılar.

M1 Grand

Well-Known Member
Merhaba,

Güncelleme ile ilgili mesajımı 14 nisanda yazmışım, akabinde başka oyuncularda mesajlarını yazmışlar. Mayıs ayına girdik ancak görünen o ki ne mesajlarımız okunmuş (okunduysa neden cevap verilmemiş?) ne de yazılanlara ivedilikle bir cevap verilmiş. Oyuncu isteklerini ve mesajlarını gözardı ettiğinizi düşünmeye başladım. Bu oyundan keyif almaya ve hoş vakit geçirmek için giriyoruz. Oyunu kolaylaştırmak veya faydalı hale getireceğinize anlamsız ve gülünç güncellemelerle geçiştiriyorsunuz. Özellikle mobil oyuncular için ısrarla "HAZİNE AVI" güncellemesi getirilmiyor. Bu beni şahsen üzmekte ve düşündürmektedir. Siz yöneticilerden çok şey istemiyoruz, yalnızca bu isteklerimizi değerlendirmenizi istiyoruz.

Saygılar.