• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

1.98 Güncelleme

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24930

Guest
Merhaba;

Yeni güncelleme ile ilgili her türlü yorumunuzu bu başlıkta paylaşabilirsiniz.

Sevgiler

M1 Grand

Well-Known Member
Merhaba,

Benim dile getirmek istediğim iki husus var;

1- Bu başarım denen şekil ve süsleme olayına halen bir çözüm üretemediğinizi görüyor ve üzülüyorum. "Başarım" adı altında sadece süs ve şekilden ibaret olan bu güncellemenizden son derece rahatsızım. Bize bir katkısı yok, ortada bir başarım varsa şayet, her kazandığımız başarımın ödül ile sonuçlanması gerektiğini düşünüyorum.
2- Ben de dahil sürekli bilgisayar başında olmayan oyuncular var, HAZİNE AVI'NI mobilde görmek istiyoruz. Bizi bu eklentiden mahrum bırakmamanızı rica ediyorum.

Saygılar.

Son düzenleme:

DeletedUser35188

Guest
Devasa binalara girerken/desteklerken oyundan atmaya başladı sürümle birlikte yine oyuncu istekleri gozardi edilip neden yapıldığı bilinmeyen değişiklikler gelmiş hazine avı mobil oyuncular için çok önemli bir istek fakat her seferinde olduğu gibi yine hiçbir şekilde adı bile geçmiyor.

DeletedUser35188

Guest
Bu nedir yahu pazarda takas yapıyorum oyundan atıyor bahar etkinliğinde sandık açıyorum oyundan atıyor devasaya giriyorum oyundan atiyor teknoloji araştırmaya giriyorum şehre dönerken oyundan atıyor ne yaparsam 1. Seferinde oyundan atmaya başladı guncellemeden sonra olmamış olmamış .. ağaçlardan fener topluyorum oyundan atıyor açtığım ilk sandıktan ne çıktığını göremedim attığı için ya envanterime eklenmedi yada bir gariplik var ekstradan madalyalarimizi nereden görüyoruz mobil de? Genişlemeye girip ordan mı göreceğiz artık ne yapmışlar böyle .

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

serdalca08

Well-Known Member
Yapılan Dlc ler biz oyuncuların arz talebine göre değişiklikliğe uğradığını sanmıyorum ,yada adminlerin istekleri gereken mercilere ulaştırdıklarını , şunu idrak etmek lazım .

DeletedUser35110

Guest
Yeni güncelleme ile ilgili;
1- Madalyalar telefon kullanıcılarında gözükmüyor.
2- Güncelleme sonrası Loncamın şiyayeti olan Emoji lerin görünmememsi, emoji lerin yerine boş kare kutucuklar görünüyor.
3- Etkinlik den gelen hediyelerin üst üste aynısı çıkma olasılığı azaltılmalıydı.
4- Oyunda online iken düşme çok yaşanmaktadır.

Oyun ile ilgili ise;
1- Oyun pc oyunu olarak kalsın isterseniz. Tablet ve Cep de atma sorunu çok çok fazla.
2- Arkadaş ve Komşu sayısı artırılabilir mi ?
3- Komşu saldırıları için puan ya da Çağ özelliği ile eşitlenmeli bence. 5 Çağ üzerim deki birini durdurmaya çalışmak çok komik.
4- Oyun para ödemeleri aşırı fazla. Elmas alımları diğer oyunlara kıyasla aşırı yüksek.
5- Lonca Seferi saldırılarında, Hak bittiğinde istenen 10 elmas çok çok fazla. 2-3 olmalı.
6- Oyun oynatılmaya mı oynatılmamaya mı çalışılıyor ?
Bir çok özelliğin kullanımı aşırı elmas istekleri ile hakikaten bayıyor.
40 adet fener için 200 elmas nedir ?
O halde oyun içinde elmas kazanma durumu artırılmalı.
Örneğin; CM yapıldığında 1-5-10 gelebilmeli. Gibi ekstralar olmalı ki; bizde istenenleri karşılayalım. Ancak bunlar için ille de para verin deniyorsa !! Valla ben 2 ayda 1000 tl civarı para vermişimdir. Şimdi aldığım paket de 59 tl den 69 tl ye çıktı. 70 lira verip elmas almak demek ! Kusura bakmayın kumara girmeye başladı benim için :))
Bu kadar yeter.
Oyun içi gelişim ile ilgili fikir çok oyuncularda siz isteyin yazarız bolca ! Uygulanmasa da.

DeletedUser35110

Guest
O kadar yazdım :))
Bari şu Emoji işimizi çözecek yok mudur ?
Kare kare kutucuk çıkıyor ! İos tablet de oynuyorum ve gümcellemeler sonrası gitti o gidiş :))
Lütfen yardım emojisiz zevksiz :))

DeletedUser35412

Guest
Merhaba tüm oyuncular ben bi teklifde sunulmak istiyorum umarım beyenirsiniz etkinlikden biz bina kapıyoruz ya ben isterim ki su temmuz ayında ola bilecek etkinlillerden birinde günlük bonus veren bi bina olsun ve her hafta yeni bi odulle karsımıza sunsun yani 1 ci gün mesela 1 ci gün olsun para 2 ci gün olsun erzak 3 cü gün olsun elmas ve baskaları nasıl bi teklif günlük bonus veren bi bina bence cok iyi elmas da 100 verse iyi olur bence:D hepinize iyi oyunlar