• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. EFKARPERDES1

Özellik Kuantum İstilası [Lonca Baskınları]

Oyuna yatırım yapmış oyuncuların hayâl kırıklığı yaşadığı yer kuantum istilası! Neresinden bakarsan bak tam bir fiyasko ! Loncada oyuna girip girmediği belli olmayan hayalet oyuncular , emek veren oyuncuların üzerinden gecinecek! Bireysel olarak savaş alanları yapılması gerekirdi.bireysel...
  2. EFKARPERDES1

Hata Değil Toplu kendine yardım kiti

bu söylediğin mümkün değil
  3. EFKARPERDES1

Hata Değil DENGESİZ ZAYİAT ARTIŞI

saldırı savunma değerlerini arttır 200 değil 250 olsun ;)
  4. EFKARPERDES1

Hata Değil DENGESİZ ZAYİAT ARTIŞI

192 zaiyatlari görebilen bir oyuncudan beklenmedik öneri
  5. EFKARPERDES1

Keşif seferleri Eser ödülleri

Bilindiği üzere keşif seferlerinde en nadir yeşil heykel eser çıkıyor. Bu eserden çıkan ödüller artık vasatın altında kaldı. Sarı heykele 100 fp kazanma şansı eklenmiş ama yeşil heykelden fp kazanma şansı yok ! Artık etkinlik binaları çok iyi özellikler veriyor. Seferlerde çıkan ödüllerin çok...
  6. EFKARPERDES1

Özellik Polinezya'da Destansı Maceralara ve Gelişmiş Kültürel Yerleşimlere Hazır Olun!

Aynı güçlü güncellemeleri artık 1 etkinlik binasının çok gerisinde kalan 80+ seviyedeki binlerce fp harcanarak yükseltilen devasa binalar içinde bekliyoruz...
  7. EFKARPERDES1

Arkadaş Listesinin 140 ile sınırlı olması.

bende ihtimal vermiyordum zaten
  8. EFKARPERDES1

Arkadaş Listesinin 140 ile sınırlı olması.

cm sorunu başa bela idi. Son etkinlikte 15 findikkiran kuran herkes toplu cm kiti üretip kendi kendine cm yapıyor. Keşke 15 findikkiran alsaydiniz.Sizi dinegu dan çok eski tanırım.Cok eski oyuncusunuz sizde. Son etkinlik te 15 findikkiran almamış olmanız beni şaşırttı açıkçası
  9. EFKARPERDES1

Yeni çağ

yeni çağla ilgili hiç haber yok. şuan onun için erken yaklaşık 1 yıl sürebilir yeni çağ gelmesi belkide dahada
  10. EFKARPERDES1

Lsa % 20 zaiyat.

arkadaşlar %20 ihtimalle zaiyat alınıyor. bir gün savaşırsın 100 savaşta 10 zaiyat alırsın. başka gün savaşırsın 100 savaşta 30 zaiyat alırsın. Bu tamamen şans. ben %20 zaiyat olan bir yerde peş peşe 8 savaşta 8 zaiyat aldım. 100 savaşta 20 zaiyat alınacak diye bir kural yok. istatikler genelde...
  11. EFKARPERDES1

İleri Çağ Ozaliti

Bu söylediğinize bende katılıyorum. çünkü bendede 15 adet güz binası mevcut. yeni çağın oyuna eklenmesi tahmini 1 yılı bulur belkide geçer bile.hic haber vs. yok yeni çağ ile ilgili. şuan için erken . birikmiş ozalitler ile ürün, fp, elmas,erzak, cevher takası yapılabilir.oyuna böyle bir...
  12. EFKARPERDES1

Oyun parası ile FP satın alma

söylediğiniz mantıklı yapılabilir. lakin her fp alımında istenen para arttığı için fazla fp almanızı tavsiye etmem. şimdilik size küçük görünüyor fp parası lakin yeni çağ ile birlikte elinizdeki paranın büyük çoğunluğunun çağ teknolarini açmak için kullanılacağını unutmayın. Tabi 10-15 G si ile...
  13. EFKARPERDES1

Mutluluk

bendede şuan mutluluk -450k civarlarında. sadece hasat yapmadan önce 4 saatlik mutluluk aktif ediyorum tavernadan. hiç bir sorun olmuyor.gün boyu mutlu olmasına gerek yok köyünün. sadece hasat zamanı geçici mutluluk ile çözülebilir bu durum
  14. EFKARPERDES1

Mutluluk

tavernada 4 saatlik mutluluk var.onu kullanabilirsiniz
  15. EFKARPERDES1

ASKER yetersiz

Sakin ol şampiyon vasat olduğuma nerden kanaat getirdin ? C dünyasında oyuna başlayalı 4 buçuk ay oldu benim. Bu kadar kısa sürede benim skorlarımı yapan 1 kişi daha göster ona saygı duyalım. 9 yıllık oyuncuyum ben .Senin bildiğin kadar benim unuttuğum var.oyunu bilmiyorsun, gelmiş asker...
  16. EFKARPERDES1

ASKER yetersiz

Elindeki askerleri güzel kullanman gerek. bir kaç fazladan savaş yapmak için elindeki askerleri öldürürsen tabikide yetmez asker sayısı. Bende her gün lsa da savaş yapıyorum 500+ .lakin senin söylediğin kadar kayıp vermiyorum.idare şart
  17. EFKARPERDES1

ASKER yetersiz

oyundaki bir çok etkinlik binası asker üretiyor.Asker üretmek için sadece alcatraz binasına bağlı değilsin. keşif seferleri ve lonca savaş alanindanda asker kazanma şansın var . mesela Şuanki kış etkinliğindeki harikalar diyarı piramidi tek başına 12 asker veriyor.Bir kaç piramid binası kurarak...
  18. EFKARPERDES1

VALİ KONAĞI GELİŞTİRME KİTİ

Vezir konağına geliştirme kiti geçenlerde elmas karşılığı 3 adet olarak alinabildi.oradan alanlar vezir konağına yükseltti.Sanirim siz elmas verip almadınız.
  19. EFKARPERDES1

LSA'da atılan tuzakların kaldırılması!

Merhabalar. Bilindiği üzere eskiden LSA da kule kurarak sıfır (0) zaiyat ile savaşmak mümkündü.Daha yeni sayilabilecek bir güncelleme ile sıfır(0) ziyatla savaşmak hayâl oldu. ne kadar kule kurulursa kurulsun artık %20 ihtimalle zaiyat alma şansı var savaşan her oyuncunun.LSA da zaiyatsiz...
  20. EFKARPERDES1

Güncelleme Güncelleme 1.271

Yaralı askerlerin haydut larında arkasında kalması cok iyi olmuş