• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Howard Shore

1.236 Güncellemesi gelecek mi? Ne zaman gelecek?

1.236 güncellemesi ne zaman gelecek veya gelecek mi. Gelirse ne getirecek? Ne getirmesini istersiniz? Bunu yöneticilerimizden oyuncularımıza herkese sormak istiyorum. 1.236 güncellemesi gelirse ne getirmesini istersiniz? Hata düzenlemesi filan değil canım. geliştirmeler, bina veya kit gibi bir...
  2. Howard Shore

Lonca seferlerine katılmak için minimum oyuncu sayısı

Lonca seferlerine katılmak için minimum oyuncu sayısı kaçtır? Yarım saattir arıyorum cevabını wikiye baktım yok oyunun kendi içindeki bölümlere baktım yok foruma sorayım dedim. Lonca seferlerine katılmak için loncada bulunması gereken minimum oyuncu sayısı kaç?
  3. Howard Shore

Raporlandı Ticaret'e loncalar da dahil olmalı.

Pazardaki ticarete loncalar da dahil olmalı. Loncaların hazineleri birer ürün kaynağı, kimi zaman eksikleri oluyor tabii. İşte bu eksikleri de pazarda karşılayabilmeli. Loncalar hazinesi adına teklifler oluşturulabilir. Loncadaki üyelere verilebilen yetkilerin arasına yeni bir sekme...
  4. Howard Shore

Raporlandı Mesaj kutusuna ek ekleme.

Mesaj kutusunda herhangi bir mesaj grubuna Ticaret Teklifi gönderirken; Teklifleri seçerek gönderme özelliği gelmeli. Ayrıca birden fazla teklif seçerken "tümünü seç" kutusu da konulmalı. Böylelikle oyuncular tekliflerini daha rahat gönderebilecek. Ve bu öneri oyuncuya gelişim ve kaynak...
  5. Howard Shore

Alcatraz birlik üretmiyor mu?

Öncelikle merhabalar, ben kıtada ve LSA'da aktif savaşan biriyim ve askerim bittiğinde birkaç gün beklerim ki Alcatraz yeni birlikler üretsin. Fakat ne hikmetse Alcatraz'ın ürettiği birlikler yetmiyor. 70 seviye Alcatraz binam yaklaşık her birimden 20 küsür birlik üretiyor ve bu her gün sabit...