• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arama sonuçları

1. Howard Shore

Raporlandı Ticaret'e loncalar da dahil olmalı.

Loncaları bir ülke gibi hayal edebiliriz. Sonuçta herkesin kendine özel şehri var. Tıpkı Şehir devletleri şeklinde yaşayan uygarlıklar gibi. E madem Şehirler arası ticaret oluyor, ülkeler arası neden olmasın? Loncalar arası ticaret, kulağa hoş geliyor
  2. Howard Shore

Geri Bildirim Arkeoloji Etkinliği 2022 Geri Bildirimleriniz

keşke değiştirmeselerdi, arkadaşın söylediği gibi çok azmettirici bir ödül :p
  3. Howard Shore

Daha önce önerildi-kapandı Yeni Serverların Açılması Hakkında

50 kişiden daha fazla var ya 250 300 vardır tüm dünyalarda
  4. Howard Shore

Kabul Edilmedi G Ve H Dünyaları

G dünyasının adı Grappa, H dünyasının adı da Heineken olsun
  5. Howard Shore

1.236 Güncellemesi gelecek mi? Ne zaman gelecek?

1.236 güncellemesi ne zaman gelecek veya gelecek mi. Gelirse ne getirecek? Ne getirmesini istersiniz? Bunu yöneticilerimizden oyuncularımıza herkese sormak istiyorum. 1.236 güncellemesi gelirse ne getirmesini istersiniz? Hata düzenlemesi filan değil canım. geliştirmeler, bina veya kit gibi bir...
  6. Howard Shore

Kabul Edilmedi Doğum Günü Hediyesi

çılgın bir öneri değil ama uygulanırsa güzel olur elması ikiye katlama gibi teklifler vs. gelirse memnun olurum.
  7. Howard Shore

Uçan ada...

usta geyik sayfasına taşıyın ülkeye daha büyük katkısı olur :)
  8. Howard Shore

İlgi çekmedi/kapandı Önerilerim.

öncelikle ürün binalarını 2 kat daha fazla toplamak istiyorsan zaten mavi galaksi var. kişi başına 10 teklif facia olur. ama şu genel yükseltme kiti çok kabul görür. genel yükseltme kiti tabi diğer tüm yükseltme kitlerinin 3 4 katı zor ve o kadar yüksek fiyata satılmalı eğer antikacıya gelecekse.
  9. Howard Shore

Yaralı Asker sona ekleme problemi

aynı durum bana oluyor. uçan tank + haydut + raylı toplamda 2k küsür asker var fakat her savaşta yaralı askerler öne geliyor.
  10. Howard Shore

Geri Bildirim Alınamadı-Kapandı Ticaretin Globale Dönüşmesi

kararsızım oyu kullandım çünkü ticareti global yapmak pek çok teklifin aynı anda sıralanması anlamına geliyor ama aynı çağdaki herkesin tekliflerini görebilmek daha adil ve daha fazla aktif oyuncuyla etkileşebileceğimizin anlamına geliyor.
  11. Howard Shore

teşekkürler, en yüksek ilk 2ye filan baktığımdan sanırım fark etmemişim. kusura bakmayın görmeyip size sitem ettim. ve sanırım ucunda kalmışım 4. olmuş :). benim bu fikre katkım şöyle olsun istiyorum: lonca yetkilerine bir sekme daha eklenilmesi olabilir. bu yetkiye sahip kişiler loncası adına...
  12. Howard Shore

Daha önce önerildi-kapandı Yeni Serverların Açılması Hakkında

yeni server gelmesi gerçekten hoş. oyuna tekrardan başlıyorsun ve demir devri, tunç devri vs. alt çağlar ticaret canlanıyor. bana yeni server gelmesi çok şirin geliyor :)
  13. Howard Shore

Yeni dünya mı geliyo

Yeni Dünya (Malta Eriği) :
  14. Howard Shore

Biliyorum pek kabul edilebilir bir öneri değil fakat oyun tasarımcılarımız bu konu üzerinde kafa yorulursa gerçekten faydalı ve ticaret sayfasını canlandırmaya yönelik bir adım olur. Düşünün herhangi bir ürün oynadığınız dünya çapında karaborsa oluyor sizin loncada o var çılgın kâr ediyor lonca...
  15. Howard Shore

Raporlandı Yeni Devasa seviye bitirme oranı düşürme özelliği

olsun biz titan çağı bekleriz :)
  16. Howard Shore

Uçan ada...

++ cape canareval'den neden hiç roket kalkmıyor iskenderiye fenerinin feneri nerede madem gözlemevi var daha neden üstüne yıldız gözetleyen kuruyoruz? yav arkadaş süslemeler niye yol istemiyor halk ille de galata kulesinin tepesine mi çıksın görmek için olmaz ki böyle. arkadaşlar...
  17. Howard Shore

Uçan ada...

+ madem zeus saldırı bonusları veriyor hera yengemiz de şehri savunma bonusları versin :)
  18. Howard Shore

Uçan ada...

açıkçası hera yengemizin heykeli ve toki projesi mantıklı geldi bana. ayasofyanın minareleri de geç dönem orta çağ'dan sonra gelmeli
  19. Howard Shore

İlgi çekmedi/kapandı Bina sayfası Açıkken Fp Atma

mantıklı fakat oyuna eklenmesi biraz zor olabilir.
  20. Howard Shore

Lonca seferlerine katılmak için minimum oyuncu sayısı

Lonca seferlerine katılmak için minimum oyuncu sayısı kaçtır? Yarım saattir arıyorum cevabını wikiye baktım yok oyunun kendi içindeki bölümlere baktım yok foruma sorayım dedim. Lonca seferlerine katılmak için loncada bulunması gereken minimum oyuncu sayısı kaç?